Jarní péče o pleť: Vaše krása pookřeje!

Jarní péče o pleť: Vaše krása pookřeje!

Zimě dáme sbohem a naopak můžeme přivítat jaro, jak se patří. A to nejen, co se týká módy, ale i kosmetiky a následné péče o pleť. Poradíme vám, co vše je třeba změnit, aby vaše pokožka byla připravená na jarní příval slunečních paprsků. Lehounký krém s ochranou pr


Zimě dáme sbohem a naopak můžeme přivítat jaro, jak se patří. A to nejen, co se týká módy, ale i kosmetiky a následné péče o pleť. Poradíme vám, co vše je třeba změnit, aby vaše pokožka byla připravená na jarní příval slunečních paprsků.

ID-100136754Lehounký krém s ochranou proti slunci

Slunce nám bude postupem času víc a víc přitápět, proto hutné nátěry schovejte na zimu a zamilujte se do těch lehoučkých, jež navíc chrání pokožku proti slunci. Říkáte si, že je na ochranný filtr zbytečně brzo? Určitě ne, pleť není po zimě na přítomnost slunce zvyklá, proto byste mohli riskovat podráždění. Nešlápnete vedle ani lehounkým fluidem s vůní ovoce. Balzámem s faktorem proti slunci přelízněte i rty. Tip: Koncentrátem všech účinných látek pro skvělou kondici pleti jsou právě speciální séra. Vyzkoušejte je.

Očista těla i pleti zároveň

Naordinujte si jarní očistu formou zdravé stravy, pohybu, dostatku spánku a porci smíchu. Ráno pijte ovocné smoothie, připravte si zeleninové saláty, chroupejte semínka a v pohodlí domova si připravte bio masku na pleť. Pro suchou pleť vyzkoušejte medovou, pro mastnou citrónovou kůru stahující póry a dokonalý výsledek znásobte nakrájenou okurkou na oblast očních víček. Okurky jsou plné vody a vitamínů. Tip: Jednou do týdne si dopřejte peeling nejen obličeje, ale i celého těla. Výsledkem bude sametově hebká pleť.

Jarní změny: Směrem ke kráse

Rtěnku přemázněte leskem na rty, na jaře totiž letí třpyt a přirozenost. Hnědá řasenka zjemní váš look. Černá je sice stálicí, ale rozvířit stereotyp není na škodu. Plánujete dovolenou u moře začátkem léta? Začněte užívat betakaroten už nyní, opálení vám vydrží mnohem déle. Naučte se pleť řádně odličovat a nechejte působit speciální masku přes celou, dlouho noc. Krycí pudr, vyměňte za tónující perly na tvář. Vypomáhejte pleti růžovou vodou, osvěží vás a prospěje na všech frontách. Pastely letí a jsou hitem jara, zamilujete si je na očních stínech,  ale i na lacích na nehty. Rtěnka v odstínu sladké růžové vám umaže roky, zkusíte ji? Pro dokonalý vzhled pojistěte líčení bází pod make-up a fixačním sprejem. Jemné třpytky a glittery jsou povoleny! Jak vypadá vaše jarní péče o pleť? Zdroj: Freedigitalphotos.net