Lolita nejenom jako sexuální symbol

Lolita nejenom jako sexuální symbol

Stát se Lolitou neznamená dnes to, co si možná mnozí z vás představují. Dnes je tento styl především o módě a líčení, avšak vše má svá pravidla a lolita nemůže být každá. Lolita4Pod výrazem lolita si jistě představujete dětsky vyhlížející ženu, spíše dívku, s dvěma culíčky ve vlasech, nejlépe i s nějakou barevnou mašlí, v hravé sukýnce a s lízátkem v ruce. Pánové často při spatření těchto žen spouští fantazii na plné obrátky a ne jeden si svou partnerku v podobném oblečení rád představí. Jaro přináší ideální chvíle pro sexuální hrátky a tak si milé dámy můžete vzít inspiraci pro potěšení vašich mužů.

Lolita je životní styl

Nemáme tím na mysli plnohodnotně životní, dnes už za každých okolností lolitou být nemůžete, avšak jsou situace, které vám to dovolí. Při nich však musíte mít určité oblečení, určité líčení i vytříbené chování. Naučíme vás pár pravidel, které jsou pro tento styl nezbytné.

Oblékání lolity

Není třeba vybírat extra krátké sukně, naopak, délka sukní a šatů by měla být jen mírně nad kolena. Nevinné holčičky rovněž nenosí hluboké výstřihy ani korzety. Oblečení vybírejte nejlépe bavlněné, vše ideálně matné. Nedílnou součástí je i bloomers. Ty totiž k tomuto módnímu stylu patří. Délku vybírejte podle vlastní potřeby. Šaty by měl doplňovat svetřík či halenka pod nimi. Nezapomínejte, že jsou lolitky cudné. Podle toho se oblékejte.

Chování lolity

Lolita si je sama sebou jistá. Ví, že je krásná a roztomilá. Neustále se usmívá. Je zdvořilá a vychovaná. Při pozdravu se ukloní. Zajímá se o klasickou hudbu, o umění, například o balet a operu. Lolita by měla umět tančit, měla by umět pít a to jen decentně. Raději si k pití dopřeje bylinkový čaj.Lolita2 Lolita mluví pomalu a s vychováním jí vlastním. Nepoužívá žádné zkratky ani dnešní „módní“ výrazy. Není hrubián ani vulgární člověk. Je to dáma na úrovni, která je nesmírně „sladká“ a pánové po ní touží.

Původ označení „Lolita“

Lolitu jste poprvé mohli zaznamenat v románu Vladimira Nabokova, který byl vydán v Paříži roku 1955 a přeložen do několika jazyků. Díky svému hlavnímu hrdinovi Humbertu Humbertu je však považován za kontroverzní román, jelikož Humbert je omámen dvanáctiletou dívkou Dolores Haze, které důvěrně říká Lolita, Lola nebo Lo. Odtud tedy pro mladé a krásné dívky toto označení, které se postupně rozšířilo i do širšího významu v mnoha jazycích. Toužíte-li se tedy stát lolitou, nezapomeňte, že se nejedná o žádné lehké děvy, nýbrž o dámy s vytříbeným vkusem, oplývající roztomilostí a zdvořilostí.  

 

Foto: pinterest.com