Škorpilova škola běhu

Škorpilova škola běhu

Rozběhnout se a užít si báječný pocit z pohybu nemusí být na první pohled nic složitého, avšak často se z prvního běhu stane zároveň i poslední. Láká-li vás rekreační či závodní běh, pan Škorpil vám ve své knize poví, jak na to! 


 

škopilDostala se mi do rukou velice sympatická knížka. Běhání mě vždy bavilo, i když jen příležitostně, avšak i přesto mě zajímalo, kolik se toho dá o jednom sportu napsat na 290 stránek. ŠKORPILOVA ŠKOLA BĚHU Miloš Škorpil je největším propagátorem běhu v Čechách i na Moravě a již delší dobu vede na internetu úspěšný blog o běhání. Na základě nespočtu dotazů, které mu denně chodí, se rozhodl veškeré myšlenky a informace shrnout do jedné knihy. Radí tedy, jak správně běhat.

Během k lepšímu zdraví i psychické pohodě Kniha o běhání přináší detailní informace o tom, jaké boty a případně i vložky do bot si máte pořídit. Jak se na běh správně obléct a jak poslouchat své srdce. Velice často přepálíme start i své možnosti a následné úrazy menšího či většího rázu jsou na světě. Ty nás rovněž velmi často odradí od dalšího vyběhnutí a tak by mělo být základem, přečíst si o každé aktivitě dostatek informací dopředu.škorpil Miloš Škorpil vám nastíní běžecké styly, jak je správně natrénovat, jak se vždy rozcvičit a nakonec běhu protáhnout. V knize detailně rozebírá veškeré cviky, které byste měli zařadit před a mezi běh a nastíní vám, že je lepší běhat pomalu než se hnát do neznáma.

I zkušení běžci si přijdou na své Jestliže spadáte mezi trénovanější běžce a chystáte se vyzkoušet například nějaký půlmaratón, kniha vám rozhodně má co nabídnout. Toužíte-li se zlepšit, naučit se pořádně běhat do kopců, toužíte-li pomocí běhu zhubnout, posílit celé tělo nebo si prostě „jen“ vyčisti hlavu, pak všechny odpovědi i na nevyslovené otázky najdete v knize s názvem Škorpilova škola běhu. Praktické rady, základní, avšak často opomíjené informace, mnoho způsobů jak se zlepšit a také jak (znovu) začít běhat najdete pospolu v jedné knize. Navíc se můžete dozvědět, jak můžete pomocí běhu pomáhat a třeba se nakonec k nějakému projektu sami přidáte. A teď už s chutí nasadit sportovní obuv, pořádně se protáhnout a běžet si vyvětrat hlavu.

 

logo knihcentrum rodinka