Máte komplexy, kvůli svému poprsí? Přečtěte si náš článek a hoďte je za hlavu!

Máte komplexy, kvůli svému poprsí? Přečtěte si náš článek a hoďte je za hlavu!

Ženská prsa jsou objektem obdivu, znakem ženské přitažlivosti, předmětem erotického vzrušení. Ňadra jsou podle mužů jednou z největších krás ženy a právě proto se na ně i my tolik soustředíme a stavíme na nich velkou část svého sebevědomí. Každá žena má v průběhu


Ženská prsa jsou objektem obdivu, znakem ženské přitažlivosti, předmětem erotického vzrušení. Ňadra jsou podle mužů jednou z největších krás ženy a právě proto se na ně i my tolik soustředíme a stavíme na nich velkou část svého sebevědomí. Každá žena má v průběhu svého života období, kdy poprsí sleduje a sama sebe kritizuje, protože není úplně spokojená. Kolem prsou vznikají největší mindráky, což o to, podprsenka zamaskuje plošší hrudník či zvláštní tvar poprsí, ale nahá před partnerem přeci jen nic neschováte. A jaké největší mindráky se tedy točí kolem poprsí? Jak se z nich vyléčit?

0

„Mám jenom jedničky.“

Nejčastěji trpí ženy komplexem z toho, že jejich prsa jsou moc malá. Vidí v pánských časopisech modelky s plným dekoltem a mají pocit, že právě tohle muži chtějí. Za prvé je nutno dodat, že nikdy nevíte, kdy přijde změna, může to být hormonální antikoncepce a když ne ta, určitě bude vaše poprsí objemnější po porodu dítěte. Na druhou stranu, i kdyby ne, menší prsa jsou dnes trendy, nikdy vás z nich nebudou bolet záda a spousta mužů si na malé poprsí vyloženě potrpí, někteří se zase nechají slyšet, že z velkého poprsí mají strach! Možná taky narazíte na takzvaného „dolňáka“, muže, který je zaměřený především na vaše pozadí a prsa ho až zas tak nezajímají. Uvědomte si hlavně, že pro muže je terno už jen fakt, že nějaká prsa máte a on si s nimi může hrát, pokud nejde o nevyspělého blbce, příliš ho nezajímá, jak jsou vaše prsa velká.

 

Nadměrně velké prsní dvorce

Okolo bradavky je prostor kruhovitého tvaru, kterému se říká prsní dvorec. Na fotkách neuvidíte modelku, která je má nadměrně velké, téměř přes polovinu prsou, ale to neznamená, že takové ženy neexistují. Je jich spoustu, možná daleko více, než žen, které nám př01edhazují média. Pevné dvojky či trojky symetrického tvaru s drobnými bradavkami sice plní lechtivé plátky, ale prsní dvorce jsou zrovna tou poslední věcí, kterou u vás partner bude řešit, proto se na takové mindráky úplně vykašlete.

 

Povadlé poprsí

Starší ženy, ženy po několika porodech (často ženy s velkým a poměrně neforemným poprsím) trpí strachem z toho, že už se mužům jejich prsa nebudou líbit. Ale dámy, uvědomte si, že pokud jste s mužem desítky let, i on stárne a to se projevuje i na jeho těle, stárnoucí muži mají dost starostí s vlastní chloubou, než aby řešili to, že vaše poprsí podléhá vlivům gravitace. Stárnutí je běžná součást života a jelikož se pravděpodobně vidíte každý den, nepočítejte s tím, že se jednoho dne vzbudí a náhle si uvědomí, že už nejste ta mladá slečna, se kterou chodil do kina. Že se tělo mění je prostě běžné. Pokud přeci jen chcete pomoci svému poprsí, aby se vyvarovalo opravdu radikálních změn, posilujte horní část těla například plaváním a dopřávejte si kvalitní tělovou péči.

 

Podivný tvar

Komplex si žena utvoří velmi snadno a téměř z čehokoliv. Jsou ženy, které se stydí odhalit, protože jim přijde, že jsou jejich prsa příliš „špičatá“. Často ale svá ňadra pozoru011jí ve stavu, kdy je tělu teplo, poprsí je tedy značně povolené. I v magazínech používají pro krásnější tvary prsou kostku ledu, kterou se přejíždí po okraji bradavek, nikde neuvidíte prsa v „normálním“ stavu. Když jste vzrušená, poprsí se též takříkajíc „stáhne“ a vypadá úplně jinak.
Pokud řešíte, že máte mezi prsy mezeru a zdá se, jako by trčely do stran, můžeme vás ujistit, že takového „problému“ si všimne jeden muž ze sta a je dost pravděpodobné, že mu to vadit nebude. Co máte vy po soužití se svým hrudníkem do detailu vypozorováno, on lehce přehlédne. Soustředí se na ženskost a přitažlivost vašich tvarů a nějaký ten centimetr mezi prsy, který jste si stihla ve své hlavě mindrákem desetkrát zvětšit, on nepostřehne. Opět jde o zcela normální tvar poprsí, představu o tom, že se naše ňadra musí o sebe doslova třít, jsme pochytili od push-upek, které sice dokáží udělat krásný efekt, ale také značně nereálný.

 

Ženám s prsy jako z časopisu gratulujeme, ale vy, které máte dojem, že do dokonalosti máte hodně daleko, zkuste se zamyslet opačně – pokud vidíte partnerův penis, řešíte jeho tvar, velikost žaludu, či předkožky? Asi ne tolik, jak si zástupci opačného pohlaví myslí. Stejně tak oni neřeší detailně vaše poprsí, stačí, že nějaké máte a oni se z něj mohou (zejména při sexu) těšit.

 

Máte i vy komplex ze svého poprsí. Zkuste se zeptat svého partnera, jak se mu líbí a jeho reakci nám napište do komentáře!