Byla jsem nevěrná: Zlobivé holky promluvily!

Byla jsem nevěrná: Zlobivé holky promluvily!


K dokonalosti máme daleko (ještě že tak!) a občas se nám prostě poštěstí udělat něco, co jsme si nikdy nemysleli, že by se mohlo stát, a to ani v tom nejděsivějším snu. Nevěra totiž není vyloženě mužskou záležitostí, své o tom vědí i naše čtenářky, které hupsly do postele s někým jiným, než s přítelem, nebo právoplatným manželem. A podle všeho to vypadá, že černé svědomí rozhodně nemají, ony si totiž tyto hříchy užívají i nadále.

 

Denisa (33) – Svedla jsem tchána!

„S Erikem jsem si v sexu nerozuměla a dá se říci, že jsem opravdu strádala. On byl totiž, co se týká sexu vyloženě sólový hráč. Pro něj bylo důležité to, že se udělal on sám a nic jiného ho nezajímalo. Ve čtvrtek před třemi lety jsem zůstala sama na chatě s tchánem, protože nás tam zastihl pořádný slejvák. A musím říct,
že o vlhkost nebyla nouze nejen na zahradě, ale i v mých kalhotkách. Erikův otec mě totiž už delší dobu magneticky přitahoval a do dnešního dne se na chatě za účelem milování scházíme každý čtvrtek. Jeho vyšší věk rozhodně není překážkou, právě naopak. Stačí si jen vzpomenout na to, jak rozkošnicky saje moji lasturku a já se zalykám slastí. On to zkrátka umí a já pod dotekem jeho jazyka taju jako jarní sníh.“  

Laura (27) – Když jeden nestačí

„Adam je milý, pozorný a úžasný chlap, ale všemi těmito vlastnostmi oplývá i Karel. Jednoho miluji a k tomu druhému mě táhne vědomí luxusu a drahých dárků. Přes den jsem poslušnou manželkou, co si hraje na domácí puťku, za to večer, se proměním na vydržovanou milenku a užívám si všech výhod plnými hrstmi, už konečně totiž vím, jak chutná luxus. Nakoupil mi značkové modýlky, drahé šperky a ukázal mi, že bych se měla mnohem líp, kdybych dala Adamovi kopačky. Zatím to ale velmi intenzivně zvažuji," podotýká mladá blondýnka.  

Sofie (29) – Na dobré vychování zapomínám jedině na dovolené!

„Máme s kamarádkami takový zvyk, že každé léto vyrážíme na dámskou jízdu, během které necháme chlapy
i děti doma a sobecky si užíváme. Mám velkou slabost pro urostlé sympaťáky a tak se pokaždé nechám svést jejich jižanským temperamentem. Někdo si z dovolené přiváží hromadu suvenýrů v podobě keramických sošek, za to já preferuji milostné dobrodružství. Pokaždé, když si vzpomenu na Diega – sošného Španěla, jak si mě vzal zezadu v opuštěné zátoce, rudnu studem. Ale tento zážitek bych za nic na světě nevyměnila. Letos za sebou máme Kubu a Kubánci jsou jako milenci opravdu skvělí," uzavírá energická bruneta a rošťácky se přitom usmívá.  

 

Jak to tak vypadá, každá žena má své tajemství. Možná, že právě bez nich, by život nestál za moc.
Nebo si myslíte, že je to právě naopak?

 

 

 

 

 

Zdroj: Freedigitalphotos.net;