Bez letní stylové kolekce SPLASH EVASION od značky By Terry se během letošního léta rozhodně neobejdete!

Bez letní stylové kolekce SPLASH EVASION od značky By Terry se během letošního léta rozhodně neobejdete!

  Francouzská značka si pro Vás připravila 3 ikonické produkty, díky kterým budete v letním žhavém období zcela neodolatelná.   By Terry - Tea to Tan Body&Face (100 ml za 1 890,-Kč) Tea to Tan je hydratační bronzer ve spreji, který se stane Vaším miláčkem pro nadch


 

Francouzská značka si pro Vás připravila 3 ikonické produkty, díky kterým budete v letním žhavém období zcela neodolatelná.

 

SUMMER Visuel Gamme BD1By Terry - Tea to Tan Body&Face (100 ml za 1 890,-Kč)

Tea to Tan je hydratační bronzer ve spreji, který se stane Vaším miláčkem pro nadcházející období. Je tvořen 100% vodou a kromě svých „bronzujících“ účinků se pyšní i aktivními ingrediencemi, které z něj dělají zároveň kvalitní péči a šampiona pro letní období. Díky výtažkům z černého a červeného čaje, jež jsou známé pro své silné antioxidační účinky, okysličíte pleť a pokožku těla na maximum a dodáte jim potřebnou dávku hydratace. Zlaté mikročástečky zjemní a napraví texturu pleti a pokožky a dodají jim zářivý efekt slunečních paprsků. Aktivní voda z ovoce zase Vaší pleť a pokožku těla zaplaví vitamíny. Tea to Tan je multifunkční produkt, který je zcela pro každého. Bez protřepání lahvičky dosáhnete samoopalovacího tetování, které nebarví oblečení a vytvoří na Vašem obličeji a těle nádherný přirozený polibek slunečních paprsků. Protřepáním lahvičky se voda smíchá se zlato-hnědými mikročástečkami, které pokožce dodají nádhernou zářivost a prodlouží zároveň délku Vašeho opálení.

SUMMER Lip and cheek BD1By Terry – Aqua-Tint Lip&Cheek (2,4ml x 2 za 1 190,-Kč)

Dalším produktem z letní kolekce SPLASH EVASION je spojení tvářenky a lesku Aqua-Tint, které vytvoří na Vaší opálené pleti neodolatelnou kombinaci ideální pro teplé letní noci. Jak už jistě u By Terry očekáváme, nejedná se o klasický produkt z dekorativní kosmetiky. Díky obsahu extraktů z třešní zaplaví Vaše rty a líčka vitamíny a zároveň je chrání svými silnými antioxidačními účinky. Aqua-Tint můžete použít dvěma způsoby. Bez protřepání lahvičky jsou barvy v podstatě transparentní a přizpůsobí se tónu pleti. Po protřepání lahvičky se voda smíchá s mikročástečkami, které zanechají lesklý a zároveň mokrý efekt na líčkách a rtech, které přímo vybízejí k polibku.

SUMMER Mascara TERRYBLY BD1By Terry – Mascara Terrybly Waterproof (8 ml za 990,-Kč)

Posledním produktem, bez kterého se v létě rozhodně neobejdete, je voděodolná řasenka Mascara Terrybly. Můžete se smát, brečet, potápět se, plavat a Vaše oči zůstanou pořád neodolatelně svůdné. Voděodolná verze ikonické řasenky je hitem letošního léta. Díky své úžasné formuli si ji rozhodně zamilujete – obsahuje sérum posilující oslabené a křehké řasy a zároveň si oblíbíte i její úžasný kartáček, který pročeše každou řasu zvlášť a dodá jim neodolatelné prodloužení a natočení. Voděodolná řasenka Mascara Terrybly Waterproof obsahuje navíc ještě včelí vosk, díky kterému se na ni opravdu můžete spolehnout za jakýchkoli podmínek. Produkty By Terry jsou k zakoupení v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz