Jak si užít sex s malým penisem?

Jak si užít sex s malým penisem?

Přinášíme pár zaručených tipů:


Stát se to prostě může. Vztah se už od začátku vyvíjí velmi slibně, zjišťujete, že máte s novým partnerem až neskutečně mnoho společného a vznášíte se na růžovém obláčku zamilování. Na první sex se vyloženě těšíte, jenže ouha – jakmile svého milého vidíte v celé jeho adamovské kráse, trochu zkoprníte, jeho chlouba je tak trochu menší, než jste předpokládala. No a co! Malý penis není v posteli problém. Naopak může mít mnoho benefitů, které vám spolu s nejvhodnějšími polohami poodhalíme v tomto článku.

Pozorný milenec

Pokud má váš partner o trochu menší nádobíčko, než je myšlený průměr, pravděpodobně o svém „problému“ ví a co ztrácí na velikosti, to se snaží dohnat jinak. Jste romantička a potrpíte si na předehry? Tohle je přesně muž pro vás. Muži s malým penisem se své milence snaží v posteli vynahradit rozkoš dlouhou předehrou a opravdu se jí věnují, nešetří na líbání a hodně si dají záležet i na orálním sexu. Většinou trpí komplexem méněcennosti, protože k nim příroda nebyla štědrá, ale snaží se svůj nedostatek dohnat jinak a velmi často se jim to daří. Také už mají vychytané milostné polohy, při nichž jsou si vědomi, že si i partnerka bude sex opravdu užívat.  

Misionář není tabu

Většinou panuje mýtus, že v případě malého penisu není možná misionářská poloha tak, aby si sex užili oba milenci. Není to pravda, pokud polohu trochu poupravíte. Když si partner vytáhne ženiny nohy do svíce a její kotníky opře o svá ramena, přičemž on sám je v jakémsi polosedu/polokleku, je průnik mnohem intenzivnější a penis tlačí na tu část pochvy, která na takový tlak není běžně zvyklá a tak na toto dráždění působí mnohem citlivěji, než při klasické misionářské poloze. Jednodušeji řečeno, prostě místo toho, abyste svými stehny objala partnerovy boky, opřete nohy o jeho ramena.  

Zezadu stokrát jinak

Asi víte, že při sexu cítíte partnerův penis mnohem intenzivněji a hlouběji, pokud do vás proniká zezadu. Pokud váš penis nedostal do vínku zrovna moc centimetrů v délce, jsou pro vás polohy zezadu ideální. Buďte kreativní, místo klasické polohy zezadu, kdy klečíte v poloze na pejska a partner do vás proniká v kleku, zkuste to třeba ve stoje ve sprše (snažte se stát ve vyšší poloze než partner), nebo nohy natáhněte a vytvořte ze svého těla pomyslný most, přičemž partner do vás pronikne zezadu vestoje, jeho stehna budou vně, vaše přimknuté k sobě.

Poloha v sedě

Další alternativou je poloha v sedě. Při té se ale musíte zaklonit mírně dozadu a rukama se opřít o partnerova stehna, přičemž on bude podpírat vaše pozadí dlaněmi. Bude tak mít skvělý výhled na vaše poprsí a vy zažijete opět nový a nepřirozený úhel průniku, při kterém si sex budete skvěle užívat.  

 

Máte nějaký vlastní tip, jak si užít sex s malým penisem?

Zastáváte názor, že „i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo“?

 

 

 

 

zdroj: Romi
foto: pixabay.com