Halenky, které ovládnou jarní šatník

Halenky, které ovládnou jarní šatník

Volnější halenky hrají naprostý prim! Okouzlí vás, zakryjí nedostatky, opticky zúží a jsou nesmírně pohodlné. Pojďme si alespoň některé z nich představit. bonprix1Halenku unosíte prakticky kamkoliv. Formálně do práce, s kamarádkou na kávu i s milencem na rande. Je to společenský i volnočasový módní kousek, který nikdy nezklame a rozhodně by vám v šatníku neměl chybět.

Minimalismus na prvním místě

Vepředu kratší, vzadu delší varianta, volný střih, nesmrtelná kombinace bílé a černé, průsvitné živůtky i decentní ozdoby vládnou halenkám. Barevné kombinace jsou rovněž k dostání, avšak zlatá dobrá klasika přeci jen hraje prim. Zklamané budou ty z vás, jež milují hluboké výstřihy. Do módy se vrátil minimalismus a razantně se hlásí o slovo. Decentní výstřihy, nebo dokonce žádné působí vskutku elegantně, dámy totiž dokonale skryjí vše, co by se pánům mělo odhalovat nejdříve na třetí schůzce.

Detaily hrají velkou roliOrsay

Jednoduché kapsy, knoflíčky, zipy, řetízky či cvoky dokážou originálně oživit nejenom halenku, ale i celý outfit. Odhalená záda či barevné geometrické vzory budou tuto sezónu spíše módním výstřelkem, avšak co by to bylo za dobu, kdybychom se občas trošičku nelišili. Mezi další detaily patří i zpracování halenek, které propojuje tradice se současnou módou. Kromě retro stylu tak můžete vidět i klasiku v podobě kůže, síťoviny či bavlny s vyšívanou krajkou. Ostatně vyšívané detaily, límečky i rukávy se opět vrací pod jehly módních návrhářů a rychle se jim dostává velké popularity. CamaieuJestliže si nevíte rady, kde si vybrat, zkuste klasiku v podobě dostupných značek, kterými jsou Bonprix, Camaieu či Orsay. Jejich modely naši redakci rozhodně zaujaly. Kde nejradši nakupujete vy?   Foto: archiv značek