Kam se ztrácí přirozená krása žen?

Kam se ztrácí přirozená krása žen?


Čeho je moc, toho je příliš. Tímto heslem by se mělo řídit mnoho žen, které svůj každodenní make-up nezdravě přehánějí. Kam se ztratila přirozená krása? Za možnosti moderní doby.

Každé století má své. To aktuální přináší prodlužování řas, vlasů, nehtů, zvětšení prsou, rtů, pozadí i vytetování rtů či očních linek. A to je jen malý výčet toho, co na sobě mohou ženy vylepšit. Mohou si totiž navíc nechat ubrat tuk kdekoliv je napadne, omladit si kůži, vyrovnat vrásky a když přijde na nejhorší, plastická chirurgie z ženy udělá muže a naopak.

Muži mají rádi přirozenost!

Možná bychom se měli na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, zda to všechno již není příliš velký zásah do přírody? Když se zeptáte většiny mužů na to, jaké ženy se jim líbí, odpoví z 90 %, že ty přirozeně krásné. Žádné "přemakeupované" manekýny, s dokonalou postavu, které celé dny tráví na kosmetice, před zrcadlem,
u kadeřníka či na liposukci. Proč tedy ženy názor mužů neposlouchají, a přesto se chodí zkrášlovat?

Nespokojenost nebo ztracená soudnost?

Bohužel neexistuje snad žádná žena na světě, která by sama se sebou byla na 100 % spokojená. Asi je to z určitého úhlu pohledu v pořádku, nespokojenost nás žene dál a překonáváme tak sami sebe, vlastní překážky a dokazujeme sobě i ostatním, že jsme schopní. Nespokojenost by však neměla způsobit to, že ztratíme soudnost. Zkuste se jednou probudit a říct si, že jste krásná taková, jaká jste. Podívejte se do zrcadla a najděte na sobě alespoň tři věci, které máte ráda. Ať už je to vaše obočí, vlasy, ruce, zadek, nebo cokoliv jiného. Milujte sebe samu ve všech úhlech pohledu. Mějte na sobě ráda každou pihu i každý nedostatek. Jestliže se vám nelíbí faldíky kolem bříška, tak si běžte zaběhat nebo zacvičit do posilovny. Nepoužívejte ke své kráse nepřirozené zásahy do těla.

Vyzkoušejte méně invazivní metody

Nelíbí se vám vaše řasy a toužíte to změnit? Investujte do kvalitnější řasenky, nebo si nechte řasy na léto obarvit. Nezapomínejte, že krásné jste všechny a není od věci si to každé ráno před zrcadlem připomenout!