Co dělat, když ten pravý není na obzoru?

Co dělat, když ten pravý není na obzoru?

I když se snažíte sebevíc, na vztah s delším trváním prostě nemůžete natrefit? Užíráte se tím
a máte pocit, že nikdy nebudete šťastná? Mrkněte na náš článek, který vám s láskou v tomto ohledu určitě poradí.   


Dejte šanci mužům a nehledejte pana Dokonalého!

 Je naprosto normální, že máte své nároky a možná jste si vysnila, že byste chtěla mít po svém boku chlapíka, co sedí na manažerské židli, nebo preferujete schopného podnikatele, co to má v hlavě srovnané. Ale co takhle zapomenout na předsudky a přání a nechat osudu volnou ruku. Nechejte se vést intuicí a tím, zda je vám s dotyčným dobře. Pokud se s ním cítíte uvolněně, sexy a máte se pořád o čem bavit, prostě mu dejte šanci. Je úplně jedno, jestli je to brunet milující rybaření, nebo blond chlapík s motorkářským srdcem, nejvíc totiž záleží na tom, zda mezi vámi přeskočí jiskra. A pokud tam je, určitě neprchejte pryč, i když vaše představy
o dokonalém muži se tak trochu rozcházejí s realitou.  

Začněte se mít ráda

„Bez sebelásky se člověk nikam nedostane a tento aspekt se prolíná do všeho, nejen do milostného života
a partnerství. Dlouhou dobu jsem se nenáviděla za to, že nejsem dokonalá, moje postava nebyla bez chybičky, sem tam celulitida, nějaký ten špíček a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Začala jsem na sobě pracovat a celkově si vážit sama sebe. I když jsem shodila, stejně neplatím za modelku, ale i tak se mám ráda. Po této změně si na mě nejen počíhala láska, ale můj život začal konečně být nádherný, a to ve všech směrech,“ usmívá se Laura (33), nyní šťastně zadaná.

Nebuďte s někým jen proto, že nechcete být sama

Rozešla jste se s partnerem a rychle pospícháte, abyste nebyla sama ani den navíc? Vykašlete se na to, být single na tom přece není vůbec nic špatného a navíc si každý z nás potřebuje vyčistit hlavu a utřídit myšlenky. „Šla jsem ze vztahu do vztahu, protože jsem měla šílený strach zůstat sama. Bylo mi úplně jedno, zda bude Mirek, nebo Roman tím pravým. Po půl roce šel ale každý vztah do kytek a já byla v depresi. Teprve až teď vidím, že jsem ztrácela svůj čas s muži, kteří mi prostě nevyhovovali. Aktuálně jsem sama a čekám na toho, se kterým si budu konečně rozumět,“ uzavírá Miriam (30).

Žijte podle svého

Pokud jste single, nevěste hlavu a užívejte si života. Zajímejte se o sebe, buďte v kontaktu s rodinou, přáteli, budujte kariéru, věnujte se koníčkům a určitě neseďte doma na zadku a nechroupejte jednu čokoládovou tyčinku za druhou. Naordinujte si zážitky, které si můžete užít v době, kdy nejste vázaná jen k jednomu muži. Navíc, když budete mezi lidmi a pěstovat své záliby, určitě se někde vynoří ten, co vám nejen ukradne myšlenky, ale i vaše srdce.