Jak vybrat padnoucí podprsenku? Máme pro vás pár tipů!

Jak vybrat padnoucí podprsenku? Máme pro vás pár tipů!

Podprsenka je něco jako základní pilíř vašeho šatníku. Jistě, jsou ženy, které nenosí pod tričkem nic, ale my ostatní, které rády hýčkáme svá ňadra a dopřáváme jim pevnou oporu, bychom měly být na pozoru. Víte o tom, že se více než 80% procent z nás nosí špatnou velikost podprsenky? Není to jen o módě a o tom, že vaše poprsí pak vypadá i pod oděvem divně, ale také o zdraví a sebevědomí. Pokud se zaměříte na to, jak správně podprsenky nakupovat a čím se řídit, možná nakonec zjistíte, že nosit ji není nepohodlná otravnost a navíc, že vaše prsa (ať už jsou příliš malá či velká) mohou díky správné opoře vypadat neskutečně sexy! A potěšíte tak nejen sebe, přítel či manžel bude příjemně překvapen a jestli máte pocit, že si muži dámských svršků nevšímají, tady si buďte jistá opakem.


Základ v měření

No jo, jenže jak teď jen tak zčistajasna po několika letech zjistit, jestli se oblékáte správně? Řešení není taková věda, jak se může zdát. Vyhledejte na internetu kalkulačku, která vám podle rozměrů (nejčastěji obvod hrudníku přes prsa a pod prsy) vygeneruje, jaká je pro vás vhodná velikost. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež. Změřte se alespoň třikrát krejčovským metrem, jedno měření může být nepřesné. Nebo nechte někoho blízkého – třeba právě svou polovičku – ať vás změří, jistě neodmítne.  

Kde pořídit?

Že áčka jsou pro nejmenší prsa a déčka pro „melouny“, to už dávno neplatí, záleží na000000000000000000000a rozdílu rozměru přes prsa a pod poprsím, takže nejsou áčka jako áčka, důležité je i číslování za písmenkem! Pokud v tom vidíte stále moc velkou vědu, vydejte se nakupovat tam, kde vám s tím rádi pomohou. Uvědomte si však, že vietnamská tržnice nebo notoricky známé řetězce prodávající vše od kalhotek po boty nejsou tou správnou volbou. Každé obchodní centrum má alespoň jeden nenápadný krámek s dámským spodním prádlem, jehož prodejní asistentky bývají školené v tom, jak zákaznici vybrat padnoucí spodní prádlo. A tam byste měla zamířit. Sama však dávejte pozor na to, jestli se vám kolem švů netvoří ošklivé faldy, zejména v oblasti podpaží. Častá chyba je i zapínání vytahující se při pohybu až k lopatkám.  

Divočina pod tričkem

A teď k tomu příjemnějšímu ohledně podprsenek. Dávno jsou pryč doby, kdy extrémně malé či velké podprsenky byly nesehnatelné a když už, vypadaly jako dětská lambáda nebo podprsenka naší babičky. Není tajemstvím, že abyste se cítily jako královny v tom, co nosíte, musíte začít od spodního prádla. Podprsenka není věc na jednu sezonu, jde o tu část garderóby, která s vámi musí držet krok několik let. Podprsenky, které nabízí luxus a kvalitu už na první pohled by neměly mít v očku jen ženy s vyšším příjmem, na podprsenku se vyplatí si ušetřit. Každá žena by měla mít ve skříni alespoň tři – bílou, černou a tělovou, nejlépe hladké. Ale to je nuda, proto by každá SPRÁVNÁ žena měla myslet i na oko partnera. Trendy jsou zejména krajkové podprsenky, třeba taková černá krajková a ještě ke všemu rafinovaně průsvitná by měla být ve vašem hledáčku. Pokud jste něžná duše, i bílá krajka může vypadat nevinně, ale stejně tak sexy. Muže spolehlivě rozparádí tyto barvy, stejně tak červená, dívčí růžová, neopomínejte na královsky modrou či tmavě purpurovou. Není nutné mít v šatníku více než 5 podprsenek, pokud budete chytrá horákyně a pořídíte od každé nezbytné barvy jednu a pak nějaké „speciální události“.   Kam chodíte nakupovat spodní prádlo? Dbáte před partnerem na to, co si oblékáte, když má přijít intimní chvíle?