Jak uspět na online seznamce? Máme pro vás pár tipů!

Jak uspět na online seznamce? Máme pro vás pár tipů!


Ať už právě vysedáváte u on-line seznamky, či ne, tyto rady se vám budou do budoucna jistě hodit. Minimálně jednou v životě uvažovala o založení profilu na seznamovacím portálu každá z nás. Jenže jak potkat sympatického muže podle vašeho gusta co možná nejdříve? Jak zaujmout co nejvíce potenciálních partnerů? To vám poradíme my v následujícím článku.

Profilová fotografie

Bez fotky si na seznamce prostě neškrtnete, to je holý fakt. Pokud nemáte v profilu fotku, oznamujete tím svému okolí, že nejste sebejistá a možná skrýváte za prázdnou ikonou něco, za co se stydíte. Nemusíte být modelka, sympatický úsměv, rozzářené oči a kvalitní obraz udělají své. První fotografie, kterou náhodný uživatel uvidí, by měla být oříznutá pod krkem, něco jako fotografie v občance či pasu... samozřejmě bez formálního výrazu. Snažte se tvářit na takovéto fotografii uvolněně, musí z vás sálat pozitivní energie. Nemusíte cenit zuby jako v reklamě na pastu, lehký úsměv je však ideální. Přehnané líčení nikdy nebylo v kurzu a pusu špulí jen děti a nevyzrálé mladé slečny. Chcete ulovit nevyzrálé ucho? Ne? Potom se podobných nelichotivých trendů ve focení sebe sama vyhněte. Ideální je fotografie od někoho zkušeného, která však nebude křičet retuší.

Fotogalerie

Další fotografie by měly poodhalit, kým vlastně jste. Přihoďte fotku z dovolené, bláznivou fotografii s nejlepší kamarádkou či fotky při vykonávání zajímavých činností, sportu, hobby. Žádné spodní prádlo, pokud nehledáte jen známost na jednu noc! V tom dělá mnoho žen chybu. Hluboké výstřihy a prvoplánové svůdné pohledy automaticky přilákají jen ty, co si chtějí jaksepatří užít a jít o dům dále. O to přeci nestojíte. Žádný normální muž nenapíše ženě, kterou si ve skoro celé její kráse může prohlédnout nespočet dalších mužů. Místo toho kompenzujte svoji touhu se ukázat lichotivou fotografií z večírku, na kterém jste měla slušivé večerní šaty nebo letní momentkou á la éterická víla v lehkých romantických šatech. Ideální počet fotografií neexistuje, doporučuje se však něco mezi 7 – 15, nemusíte hned světu vychrlit všechna alba z počítače, buďte i trochu tajemná. Obrázky stažené z internetu, byť jde například o logo vaší oblíbené kapely, jsou pasé.

INFORMACE

Snažte se svůj profil vyplnit výstižně a podle pravdy, nic nezanedbejte. Pokud je prostor pro psaní vlastních poznámek, vězte, že muže i ženy vždy zaujme jedinec, který se od davu odlišuje. Máte kurz sushi? Napište to do profilu. Milujete lezení po stěnách? To také nedělá každá druhá. Hlavně zájem o sport muži u žen oceňují, pokud jste tedy aktivní, rozhodně o tom dejte vědět. Smysl pro humor vám přičte plusové body. Pokud máte nějaké to kilo navíc a nebojíte se to přiznat s nějakou vtipnou poznámkou navrch, hned na vás přítomní páni budou nahlížet jinak. Stejně jako jsme zmínili u fotografií, profil není životopis. Nechte mužům prostor, aby se mohli na něco zeptat a navázat tak kýžený první kontakt s vámi.

Správný čas

Dá rozum, že pokud budete hledat svého prince ve 4 ráno, narazíte leda tak na podivné existence, kterými se seznamky jen hemží právě v pozdně nočních nebo brzkých ranních hodinách. Ideálním časem pro poznávací chat je podvečer, kdy už jsou všichni pracující doma a relaxují třeba zrovna na nějaké té seznamce. Lovu zdar!

 

Máte pro on-line lovkyně nějaké zaručené rady? Co vás na profilu muže jednoznačně odradí od toho jej kontaktovat?

Těšíme se na vaše komentáře.