Víme, čím si prodloužit mládí a půvab!

Víme, čím si prodloužit mládí a půvab!

Stopnout stárnutí bohužel neumíme, ale za to máme v rukávu hrstku prověřených tipů, jak ošálit tělo i vaše okolí, abyste vypadala svěže, pěstěně a zkrátka fantasticky! 


src="http://www.dokonalazena.cz/wp-content/uploads/2015/07/ID-10054128.jpg" alt="ID-10054128" width="400" height="274" />

Smějte se od srdce!

Už od pradávna se říká, že veselá mysl je půl zdraví a něco na tom opravdu bude. Schválně se podívejte kolem sebe a zkontrolujte, jak vypadá tvář optimisty a věčně nespokojeného pesimisty? Je to víc než jasné, veselý člověk září na sto honů, má jiskru v oku a především objevil ten nejlevnější a zároveň nejefektivnější způsob, jak si umazat několik vrásek a především let z obličeje. Tip: Snažte prostě ve svém životě najít štěstí, spokojenost a dobrou náladu pro každičký den, věčné mračení a stěžování se projeví nejen tím, že od sebe odeženete všechny, co za to stojí, ale navíc si vykoledujete vrásky navíc.

 

Milujte se!

Vzájemná blízkost s vaším partnerem nejen posiluje imunitu a vztah, ale také přispívá k báječné atmosféře, která odvrátí riziko hádky a nedorozumění. I když se vám to nemusí zdát neuvěřitelné, tak nedostatek sexu nejen vede k podráždění, a to nejen u mužů, ale po silném orgasmu je naše pokožka prokrvená, svěží a naprosto odpoutaná od stresu.

 

Řekněte ne cukru a jiným nezdravým libůstkám!

Proti čokoládě čas od času rozhodně nic nenamítáme, ale rozhodně to s přítomností tuků, cukrů a jiných nezdravých složek ve stravě nepřehánějte. Bylo prokázáno, že zvýšená konzumace vede nejen k nadváze, ale i jiným zdravotním komplikacím, nemluvě o tom, že přemíra sacharidů také ovlivňuje hormony a ty opět souvisí s krásou ženy a také s její plodností.

 

Vyspěte se do růžova!

Místo abyste se od ráno do večera patlala předraženými krémy za tisíce, raději šupněte pod peřinu dřív, než jste zvyklá. Je úplně zbytečné ponocovat! Opuchlá víčka, kruhy pod očima a nezdravý tón pleti budou v nenávratnu, vy totiž budete zářit na všechny světové strany a lehounké líčení z vás udělá hvězdu.

 

Jeďte na dovolenou a rozmazlujte se!

Alespoň v létě si každý z nás zaslouží vypnout a nabrat síly. Je úplně jedno, zda za týden u moře utratíte desetitisíce, nebo nachytáte bronz u českého rybníka s výhledem na zříceninu hradu. Důležité totiž je, vypadnout z kolotoče povinností, utřídit si myšlenky a nasát zase nějaké to dobrodružství každým pórem vašeho těla.

 

Dělejte to, co vás baví

Milujete psaní, kreslení, nebo pečení, nebo kreativní tvoření? Dělejte si radost vašimi koníčky a rozhodně na ně nezapomínejte. Dále se v nich zdokonalujte, objevujte nové věci a alespoň jednou do týdne se ponořte do vašeho vesmíru, kde se cítíte svá.