Těhotenské problémy. Které jsou ty nejméně příjemné?

Těhotenské problémy. Které jsou ty nejméně příjemné?

Těhotenské problémy doprovází každou nastávající maminku, která se s nimi chtě nechtě musí poprat. Některé z nich jsou možná úsměvné a v určitých situacích i roztomilé, bohužel je ale hravě porazí ty trapnější, za které se těhotné ženy spíše stydí a o kterých se ve společnosti nemluví. Ať už jste těhotná byla nebo právě jste, určitě víte, o čem je řeč. A pokud ne? Nenechte si ujít následující řádky, které pro vás budou prozřením do skutečného světa nastávajících maminek. S upřímností nadevše! 


Počůrávání se

Mezi nejtrapnější těhotenské problémy patří mokré skvrny na spodním prádle, které se objeví v jakékoli situaci - ať už se od srdce zasmějete, kýchnete si nebo si popoběhnete, aby vám na semaforech neutekla zelená. Tohle těhotenské počůrávání se je způsobeno zvětšující se dělohou, která tlačí na močový měchýř.

Chlupy všude, kam se podíváš

Jestliže nemáte po ruce osobní služku nebo ochotného manžela, pak na holení nohou či jiných partií těla v posledních 3-4 měsících zapomeňte. Přes stále se zvětšující bříško si neuvidíte ani na špičky nohou, natož pak do klína!

Zvracení za jakékoli situace

Nevolnost a následné zvracení bezpochyby patří mezi těhotenské problémy, které sice k tomuto období neodmyslitelně patří, ale i tak je ženy považují za maximálně trapné. Nikdy totiž nevědí, zda se jim nebude chtít zvracet v přeplněném autobuse, ve frontě u pokladny či v čekárně u gynekologa.

Neposlušné hormony

Nezáleží na tom, jestli jste před těhotenstvím platila za drsnou ženu. Jakmile otěhotníte, vaše hormony, které si ve vašem těle budou dělat, co chtějí, si s vámi dokonale pohrají. Tehdy vás rozbrečí i hloupá reklama na dětské plínky.

Zácpa

Když už jsou na paškále trapné těhotenské problémy, pak musíme zmínit zácpu. Těhotné ženy vědí, jak nepříjemná je situace, kdy jdou na záchod a potřebují tlačit. V takové chvíli je pro ně tento byť kdykoli jindy snadný úkol srovnatelný s porodem.

A jaké byly vaše nejtrapnější problémy v těhotenství? Považovali jste neustálou nevolnost za něco trapného, nebo vám to přišlo vzhledem k vašemu stavu naprosto normální? Nestyďte se s námi podělit o vaše zkušenosti!