Jaké jsou nejtajnější ženské fantazie? Zjistili jsme to pro vás!

Jaké jsou nejtajnější ženské fantazie? Zjistili jsme to pro vás!


Bylo by bláhové si myslet, že jen muži tajně sní o odvážných a vzrušujících fantaziích týkajících se sexu.
I ženy do tohoto odvětví mají hodně co mluvit. Určitě i vy máte nějaké fantazie, které si přehráváte v hlavě například během masturbace a ačkoli se před okolím jevíte jako stydlivá a cudná žena, umíte se ve svých představách pořádně odvázat. Pojďte si společně s námi a následujícími řádky představit nejžhavější ženské fantazie, mezi kterými zaručeně naleznete i tu vaší!

Chci zažít skupinový sex!

Jedna z ženských představ, která potěší snad každého muže. Ačkoli společnost touhu po sexu s vícero lidmi přisuzuje spíše mužskému pokolení, i ženy se občas nechají unést představou, že si samy vyzkouší hromadný sex plný vášně. Ženy velice láká jistý druh anonymity, který se do jejich fantazií prolíná v podobě sexu s cizincem – ale i s cizinkami – se kterými se buď nikdy nesetkaly, nebo je znají jen chvíli. Jestliže i vy toužíte po pozornosti hned několika mužů naráz, kteří by vás zasypávali příjemnými doteky či smyslnými polibky, věřte, že nejste jediná!  

Chci ovládat druhé!

Většina žen zastává funkci svědomité hospodyňky, která dvakrát denně vaří teplé jídlo a o svou rodinu se stará více než svědomitě. Ovšem i přes tuhle slupku mnoho z nich touží stát se dominující osobou, která by v posteli mohla ovládat svého milence a udávat tempo. Nestyďte se za skutečnost, že toužíte hrát hlavní roli a být ženou, která má situaci naprosto ve své moci!  

 

A jaké jsou vše sexuální fantazie? Našli jste se v některé z výše zmíněných?

Podělte se s námi o vaše představy!