Sex s ex má jasná pravidla. Známe je!

Sex s ex má jasná pravidla. Známe je!

Sex s bývalým partnerem představuje jedno z nejožehavějších a nejvíce kontroverzních témat, jež hýbe společností. Možná i vás občas přepadne chuť znovu zažít příjemné pocity, které jste zažívali se svým ex. Jestliže jste s ním strávila delší čas, nemůžete se vašim choutkám ani moc divit – váš bývalý jistě znal vaše touhy, věděl, co vám dělá dobře či co naopak nesnášíte.

Ačkoli je pro vás ex uzavřenou životní kapitolou a nemáte zájem o znovunavázání vašeho vztahu, tu a tam se přistihnete, že po něm toužíte a fantazírujete o společném sexu. Chcete-li si dopřát vášnivé chvíle se svým ex, měli byste znát určitá pravidla, díky kterým neutrpí újmu vaše duševní zdraví…


Pravidlo první: společná minulost je tabu!

Na sexu s ex není vůbec nic špatného a to i přes skutečnost, že je ve společnosti tak trochu odsuzován.
Na sexu s bývalým partnerem je nejtěžší překonat vzpomínky na společnou minulost. Na tu jednoduše musíte zapomenout, chcete-li se opět vrhnout do postele se svým ex, se kterým jste se rozešli a již nemáte chuť se dávat znovu dohromady. Musíte zapomenout na všechny věci, které jste spolu prožili – ať ty dobré či špatné – a pamatujte, že při sexu s bývalým platí jediné: tady a teď! Ještě než se oddáte fyzickým touhám, si společně ujasněte, že se jedná jen o sex, který nemá žádné pokračování.  

Pravidlo druhé: žádné výčitky svědomí!

Nekazte si zážitek výčitkami svědomí. Jestliže si chcete užít s mužem, se kterým jste se rozešla, zapomeňte na černé svědomí a výčitky, kterými byste se následně užírala po večerech se zmrzlinou v ruce. Jakmile dojde na sex, nechte působit chemii, touhu, vášeň a chuť – to všechno sem patří a věřte, že to celkový požitek ještě více umocní. Využijte skutečnosti, že jeden druhého znáte a víte, co od sebe navzájem můžete čekat.  

 

Pravidlo třetí: udělejte si jasno v citech!

Je pochopitelné, že pokud na sebe s bývalým náhodou narazíte někde v baru, vypijete společně pár lahodných drinků a celé se to zvrtne a vy skončíte v jedné posteli, jen těžko dokážete předem odhadnout vaše city. Jestliže ale víte, že k sexu dojde plánovaně a vy tak máte trochu času, udělejte si před chvilkami vášně důkladný pořádek ve svých citech. Nabudete-li dojmu, že se vám do chtíče míchají neopatované city nebo že snad jeden čeká víc, než mu ten druhý dokáže nabídnout, raději si společný sex dobře rozmyslete. Sex s ex by v takovém případě mohl situaci jedině zhoršit… Jaký názor máte na sex s bývalým? Je pro vás odložená věc tabu, nebo se občas přistihnete, jak nad tím přemýšlíte? Řekněte nám svůj názor!