Láska a rodina nebo peníze a luxus? Dvě ženy a dva odlišné světy!

Láska a rodina nebo peníze a luxus? Dvě ženy a dva odlišné světy!

Někdo šetří, druhý rozhazuje, protože má z čeho! Na paškál jsme si vzaly dvě ženy, Sandru a Lauru. Jedna žije s láskou svého života a šetří na malý domek u lesa a druhá nešetří, nepracuje a jedinou její náplní volného dne je utrácet. Která žena je šťastnější? Ta, s hromadou peněz bez lásky, nebo mladá maminka, co si nekoupí všechno, nač si vzpomene, ale doma na ni čeká pětiletá dcera a skvělý mužský?


 

Jste šťastná?

Sandra: Určitě, i když to s penězi není vždy dvakrát růžové, někdy prostě jsou, jiný měsíc ne, tak žiji přesně podle svých představ. Před týdnem jsme se vrátili z Rhodosu, na kterou jsme pracně šetřili celý rok, ale vyplatilo se. Co bych si vlastně mohla přát víc, mám krásnou zdravou dceru, milujícího chlapa a kolem sebe skvělou rodinu a přátele. Ano, jsem šťastná.

Laura: Můj sen o životě, kde si budu moci dovolit koupit naprosto cokoli, se splnil. Tudíž já mám to, co jsem si vždycky přála. Spokojený rodinný život není pro mě, nechci si zkazit dokonalou postavu dětmi. Navíc, pokud jste s chlapem kvůli jeho penězům, nikdy nevíte, kdy vám zamává a přijde mladší a přitažlivější. Abych měla standard takový, jaký chci mít, musela jsem stopnout romantické představy o lásce a rodině. Tyhle aspekty totiž do světa s bohatými muži nějak nepasují.  

 

Čím jste si naposledy udělala radost?

Sandra: Natálce jsem koupila nádherné šaty na blížící se svatbu mé nejlepší kamarádky a pak samozřejmě tím, že jsme odletěli na dovolenou. Za sebe moc neutrácím, ale občas se odměním novou rtěnkou, nebo toaletkou.

Laura: Dělám si ji každý den. Ekonomiku totiž posiluji opravdu ráda a často. Na nákupní procházku do Pařížské ulice totiž chodím nejraději.  

 

Jaký je váš názor na svatbu?

Sandra: Ráda bych se vdávala, ale bohužel si svatbu kvůli penězům musíme prozatím odříct. Jednou ale snad budu vdanou paní.

Laura: Dostrkat bohaté chlapy do chomoutu je nemožné. To že jsou dnes s vámi, neznamená, že to tak bude zítra. Před Markusem jsem měla Čecha, co podnikal v pohostinství a ten mými city pořádně zacloumal, jenže pak zmizel. Odjel si na Barbados s mojí nejlepší, teď už ex kamarádkou.

 

Kdybyste si mohla vybrat, změnila byste něco ve svém životě?

Sandra: Jsou chvíle, kdy by člověk nejraději se vším sekl, ale to je naprosto přirozené. Určitě bych nechtěla měnit vůbec nic. Mám všechno. Lásku, zdraví a rodinu.

Laura: Někdy si říkám, jestli můj život není trochu prázdný, ale když vidím, jak moc se mám dobře a jak moje sestra tře bídu s nouzí, jsem ráda, že nemám chlapa, co mě bije a nebydlím v nejhorším pronájmu v Praze. Vlastně jsem to vyhrála na plné čáře.