3 jasné důvody, proč nejste šťastně zadaná!

3 jasné důvody, proč nejste šťastně zadaná!


Stýskáte si po mužské náruči, lásce na celý život a závidíte všem kamarádkám, co se vám nezapomenou pochválit, že konečně ulovily toho pravého? Říká se, že na každou z nás ten pravý čeká, jen je potřeba ho najít a dívat se pozorně na všechny světové strany, nikdy totiž nevíte, odkud se na vás usměje štěstí a koho vám osud nastrčí do cesty. Přinášíme pár důvodů, proč se vám láska a harmonický vztah vyhýbají!

 

Působíte na muže chladně a budíte dojem, že o ně nestojíte!

  Pokud vám nějaký bídák pošlapal city a vy teď nechcete chlapy ani vidět, natožpak se s nimi stýkat, zpozorněte. Když se na to podíváte z jiného úhlu a představíte si celou situaci jinak. Třeba pochopíte, kde nastala chyba. Nebyl by hřích, vzdát se objevování hříšných laskomin jenom proto, že vás nějaká specialita zklamala svojí chutí, nebo vám po ní nebylo dobře? Rozhodně byl! Neuzavírejte se před pozorností mužů, všímejte si signálů, a pokud kolem vás projde ten, co se vám bude zamlouvat, zaútočte.

Pořád hledáte pana (ne)pravého!

Už po třetí jste se zamilovala a zase to dopadlo neslavně? I když se srovnávat nemá, vy to i přesto všechno udělejte, porovnejte, zda náhodou nerandíte se stejným typem muže, u kterého máte prakticky ověřeno, že s tímto exemplářem to na happyend prostě nevypadá. Budete si kupovat pořád stejný krém, i když víte, že vám neposlouží a za pár dní poletí do koše? Nebudete, a přesně tuto strategii začněte praktikovat, i co se týká lásky a vztahů.  

Nemáte ráda samu sebe a nevěříte si

Všude se o sebelásce a sebevědomí píše, ale ne všechny se tímto tvrzením řídíme. V případě, že vám tato záminka přijde k smíchu a přitom vaše láska k sobě samé pokulhává, snažte ji znovu vzkřísit. Jak? Vzpomeňte si na to, co se vám v životě povedlo na výbornou, že jste i ze sebehorší situace zvládla vykličkovat s čistým štítem, že jste si dokázala vydělat na božskou dovolenou, na kterou jste si tajně šetřila. Ano, klidně si všechny vaše výhry zapište a čerpejte z nich blaho, co ve vás tyto úspěšné vzpomínky odstartují. Tip: Skvělou terapií je také pozvání na rande, nechejte si polechtat ego mužským, co na vás může oči nechat. Je to rozhodně levnější, než renomovaný psycholog a ještě se zdarma stihnete skvěle najíst a pobavit. Inu, za vyzkoušení to rozhodně stojí!  

Co dál může mít vaši samotu na starost?

- Hrajete si na nedostupnou, nebo působíte tak trochu namyšleně aneb ty mi nejsi hoden, já mám na víc.
- Vyznáváte lásku dřív, než vůbec přišla a tím muže pokaždé dokonale znejistíte. S všeříkajícím vyznáním lásky zadržte.  
- Neskačte s každým hned pod peřinu, tento fakt se totiž ve vašem městě o vás dost rychle rozkřikne a hádejte, proč budete mít kolem sebe houf roztoužených obdivovatelů?