Když iniciátorkou rozchodu jste vy!

Když iniciátorkou rozchodu jste vy!


Cítíte se ve vztahu nespokojeně a nejraději byste začala od začátku někde úplně jinde a s někým jiným? Zapomeňte na nevěru a dřív, než zamotáte hlavu jinému muži, se s vaším milým férově rozejděte, sprosté podvádění si opravdu nezaslouží. Mějte úroveň a odejděte tak, jak se sluší a patří.  

Dřív, než oznámíte milému, že je konec, vše si pořádně promyslete!

Podívejte se na váš vztah z více úhlů a neváhejte si také sepsat, co všechno vám krade pocit štěstí a radosti. Když uvidíte černé na bílém důvody, díky kterým nechcete s drahým nadále setrvávat, budete mít jistotu, že je vaše rozhodnutí správné, a tedy i opodstatněné. V případě, že vám vadí pár věcí a v koutku duše partnera pořád milujete, nebo vám pobláznil hlavu letní úlet, rozhodně nic neuspěchejte, růžový opar za pár dní zmizí a vy byste pak mohla skoncovat se skvělým mužským pro chlapa, co si chtěl užít nějaké to ryze letní dobrodružství pod závojem hvězdného nebe. Tip: V okamžiku, kdy pociťujete, že něco není v pořádku, nečekejte na to, že se to samo zpraví a jděte s pravdou ven dřív, než bude pozdě. Třeba se dozvíte, že chlad namísto něhy, kterým vás aktuálně zásobuje, není protože vás přestal milovat a našel si novou a lepší, ale proto, že ho v práci sužují starosti. Dřív, než vyrukujete s jasnými slovy, že se chcete rozejít, mějte jasno v tom, že je tato situace nevyhnutelná a že se ve vašem případě tato možnost jeví jako ta ze všech nejlepší.

 

Mluvte upřímně, citlivě, ale jasně!

Řekněte drahému skutečnou pravdu, proč se chcete rozejít, identifikujte vaši situaci, připomeňte mu, že jste si přestali rozumět a rozhodně mu právě teď neříkejte pravdu o jeho neschopnosti dovést vás k vyvrcholení, protože jste orgasmus pokaždé musela hrát. Tohle opravdu právě teď slyšet nepotřebuje, nejenže by byl zničený z toho, že vás ztrácí, ale navíc by cítil, že jako chlap opravdu zklamal. Berte v potaz, že tato informace
o rozchodu si žádá dobré načasování, a to mnohdy i na neutrální půdě.

Tipy, co vám určitě přijdou vhod!

Období po rozchodu si vyčleňte na regeneraci a rozhodně nevytloukejte klín klínem. Starejte se víc o sebe, začněte cvičit, pořiďte si čtyřnohého chlupáče, nebo konečně začněte chodit do kurzu vaření, jak jste si vždycky přála. Vymažte si ho z telefonu i ze sociálních sití. Zkrátka ho nemějte na očích. Promluvte si s dobrou kamarádkou o tom, co právě teď cítíte a nebuďte se svými rozporuplnými pocity úplně sama.