Zapleťte se: Copy na několik způsobů jsou hitem!

Zapleťte se: Copy na několik způsobů jsou hitem!

Hledáte fajn účes na letní party, romantickou večeři ve dvou, nebo na grilování ke známým? Co takhle zaplést kadeře do slušivých copů a nechat vyniknout váš půvab! Připravili jsme si pro vás inspiraci a hned několik praktických triků, jak povýšit vaši krásu, abyste byla v obležení mužů kdykoli a kdekoli, kam jen vkročíte.


 

 Když jste byla malá, vaše máti vám je pletla bez přestání. Pokud jste na tyto zapletené vlasové kreace tak trochu pozapomněla, protože je vám už nějaký ten pátek rovných „cet“, je právě teď nejvyšší čas, to napravit a povolat francouzský, rybí, nebo klasický cop znovu na scénu. Proč? Sluší, k létu rozhodně patří a navíc působí uvolněně a romanticky.   Side Braid Hairstyles for Long Hair: So Gorgeous for the Summer Bride!

Zapleťte kadeře v rybí ocas

Vzhledem k jeho oblíbenosti jistě nemusíme rybí cop nijak sáhodlouze představovat, i když na vás může působit, že jeho zapletení není nijak jednoduché, opak je pravdou. Vlasy si rozdělte na dva prameny a z každého nastřídačku vezměte vnější pramínek a přetáhněte ho k tomu, co držíte ve druhé ruce. Po chvilce zaplétání se vám vyrýsuje rybí veledílo. My v redakci si tuto verzi copu nemůžeme vynachválit a nejvíc se nám líbí, když si ho zapleteme na stranu a pletenec celkově osvěžíme tím, že z copu nedbale vytaháme pár pramínků. Tip: Skvěle vypadá i cop, který vyčešete ve vysoký ohon, jež z první poloviny zapletete jako (francouzskou) klasiku a od poloviny přesedláte na rybí cop.   mermaid tail braid. prom

Jako malá mořská víla

Je nádherný, velkolepý a rozhodně ho zvládnete levou zadní, a to doslova! Nemusíte znát princip francouzského zaplétání, úplně vám totiž postačí klasika ze třech pramínků. Vlasy si rozčešte, rozdělte na dva stejné široké prameny a z každého upleťte jeden standardní cop. Až tak budete mít, postačí dva copy za pomoci klipů a sponek připevnit k sobě a díky tomu vám vznikne nádherný a složitý dvojitý cop.  

Jednoduché a vysoce efektní tipy, co vaší hřívě propůjčí nádherný efekt

- Před samotným zaplétáním hřívě znásobte objem, toho docílíte tím, že si hřívu vyfoukáte přes kulatý kartáč a zafixujtete stylingovým přípravkem. Pak teprve bude cop vypadat fantasticky. - Pokud zvolíte jednodušší cop, do vlasů si přizvěte čelenku s květenou. Ta vypadá něžně a letně. - K zapleteným účesům se hodí jednoduché pecky do uší, třpytivé kuličky, nebo klasické perly v bílé nebo odstínu zlatavého šampaňského. - Do copu ala mořská víla si klidně připněte umělý kvítek, nebo jinou ozdobnou aplikaci. Ale pozor, nic velkolepého.

Tyhle si zaručeně zaslouží, aby se o nich vědělo!

Get Ready with Blush: https://www.youtube.com/watch?v=wDZaVY1tueQLong braided wedding hair with loose curls.               No, řekněte, jako pro princeznu z pohádky. Pokud si myslíte, že byste na takový cop neměla dostatečné husté vlasy, stýskat si nemusíte, pro tyto účely jsou tady skvělé vlasové clipy. Báječnou inspiraci a praktické návody načerpáte na youtube.com, kde vás blogerky lecčemu přiučí. pinterest.com