Nejčastější fráze patologických nevěrníků. Na co jim už neskočit?

Nejčastější fráze patologických nevěrníků. Na co jim už neskočit?


Nevěra je největším podrazem ve vztahu, který dokáže srazit na kolena i tu nejsilnější ženu. Nevěra zabolí pokaždé – a ta opakovaná ještě dvakrát tolik! I kdyby si nevěrník našel tisíce výmluv, kterými by se snažil své činy obhájit, pořád se bude jednat o podraz, který zanechá stopy v srdci a dokonale podkope vzájemnou důvěru. Pojďte společně s námi odhalit největší lži patologických nevěrníků, kteří mají žaludek na to, aby svou partnerku podvedli – a to několikrát – které ale my ženy velice často podporujeme!

Lež číslo 1: Na vině je moje minulost

Hned první lež týkající se nevěrníků používají nejen samotní viníci, ale velice často i jejich partnerky. Ty je svým způsobem omlouvají – chudáček měl špatné dětství, nikdy nepoznal, co je to pravá rodina, nedostalo se mu potřebné lásky, neměl v nikom oporu, jeho bývalé partnerky ho podváděly – a spousta dalších povídaček z dob jeho minulosti, jež by se měly zapříčinit o opakované nevěry. Blbost! Uvědomte si, že váš přítel není jediným mužem s temnou minulostí a pamatujte, že tohle se do nekonečna omlouvat nedá.

Lež číslo 2: Není to moje vina

Muži, kteří se snaží vysvětlit své opakované nevěry, vyjmenují tisíce a tisíce důvodů a označí nespočet viníků, kteří mají podíl na jejich činech, ale na sebe čirou náhodou vždycky zapomenou. Bohužel i samotné podvedené ženy mají sklony hledat vinu někde jinde, nežli u nevěrníka – ona jej sváděla, už delší dobu na něho dělala oči, strašně mu nadbíhala. Máte to zapotřebí, milé dámy? Váš partner nebyl k nevěře přinucen s pistolí u hlavy – rozhodl se tak sám!

Lež číslo 3: Změním se

Už to nikdy neudělám, miláčku – slýcháváte to poslední dobou s železnou pravidelností? A skutečně této báchorce stále ještě věříte? Jestliže o něm víte, že podváděl svou bývalou partnerku – a možná jí podváděl právě s vámi – a nyní podvádí i vás, věřte, že už je to v něm zakořeněné a s jistotou to udělá znova
a znova a znova a znova…

Lež číslo 4: Mrzí mě to

A teď ruku na srdce milé dámy: co ho mrzí více? Že opět neodolal a zase vás podvedl, nebo ho spíše mrzí skutečnost, že jste mu na to opět přišla? Ať už je to tak či onak, asi ho to nemrzí natolik, aby to nemohl udělat znovu.

Máte zkušenosti s patologickým nevěrníkem? Setkali jste se i jinými lži? Podporovali jste nevěrníka v jeho výmluvách nebo vašemu vztahu okamžitě utnuli tipec? Rádi se dozvíme vaše příběhy i názory!