Čeho se vyvarovat u orálního sexu? Muži nám prozradili, co nemají rádi.

Čeho se vyvarovat u orálního sexu? Muži nám prozradili, co nemají rádi.

Orální sex muži považují za sedmý kousek nebe a rozhodně se není čemu divit, že jej po svých partnerkách vyžadují. Ovšem pozor – ačkoli je to pro ně velice příjemný zážitek, i v tomto případě se můžete setkat s připomínkami. Drtivá většina mužů doslova zavrní b


Orální sex muži považují za sedmý kousek nebe a rozhodně se není čemu divit, že jej po svých partnerkách vyžadují. Ovšem pozor – ačkoli je to pro ně velice příjemný zážitek, i v tomto případě se můžete setkat s připomínkami. Drtivá většina mužů doslova zavrní blahem, když si smyslně olíznete rty a s chutí se pustíte do práce v místech, kde spokojeně dřímá jejich největší chlouba. Jenže ouvej – je tu pár věcí, které muži nesnáší a kterým byste se jako žena všech špatností měla vyvarovat. Pojďte společně s naším článkem zavítat do tajů orálního sexu a buďte ta, která jej dokonale ovládne – a bez stížností!

0000000000000

Ticho po pěšině

Povzdechy ze strany uspokojovaného muže jsou v tomto případě samozřejmostí, ovšem i když po vás nikdo nechce, abyste během práce vzbudila půlku paneláku, trocha hlasového projevu rozhodně neuškodí. Proč? Jakmile je během tohoto aktu ticho jako po pěšině, muži se dostávají do rozpaků – není jim totiž jasné, jestli se vám samotným líbí to, co právě děláte a nemáte nic proti jejich vůni či chuti.

 

Hlavně nekousat

Chcete-li hýčkat partnerovu chloubu, musíte si počínat skutečně něžně a pečlivě. Muži se zrovna nevyžívají ve štípání, tahání, žvýkání či snad dokonce kousání jejich přednosti, takže si tyhle činnosti rychle vymažte ze seznamu. Obzvlášť pozor si dejte na zuby, neboť stačí málo a váš partner místo slastného hekání začne kibky – to všechno vám muži dovolí a co víc, budou vám za to zobat z ruky. S čím se u nich ale nesetkáte s potěšením, je silné sání připomínající vysavač, který se právě pustil do úklidu. V tomto případě se držte hesla všechno s mírou.

 

Zaškobrtnutí před cílovou páskou

Ve chvíli, kdy se vyvrcholení vašeho partnera blíží rychlostí světla, v žádném případě nemůžete přestat. V ten moment po vás partner hodí vražedný pohled a bude mručet, že si z něho snad děláte srandu. Milé dámy, dostat muže až téměř do finále a pak z jakého298_298_oral-sex-37-stats-about-sexkoli důvodu přestat – to se prostě nedělá. Jestliže na vašeho partnera v takový okamžik ještě hodíte pohled ala „teď jsem s tebou ale vydrbala“ věřte, že vás prokleje až do horoucích pekel.

 

Plivání

Jestli je něco horšího, nežli výše zmíněné body, pak je to plivání spermatu po celém pokoji s nechutnými zvuky a povzdechy, jak je to odporné, slizké, teplé a kdo ví co ještě. Ve chvíli, kdy se vám ústa zaplní šťávou vašeho partnera, jednoduše nemůžete afektovaně plivat, chrčet nebo se snad dávit – muž by se pak cítil zneuctěný, pošpiněný a pro vás ne dost dobrý. Jestliže máte takový problém sperma spolknout, decentně jej vyplivněte do kapesníku.

Stalo se vám někdy, že byste se během orálního sexu setkali s výčitkami či připomínkami? Na co si stěžoval ten váš? A jak jste zareagovaly? Čekáme na vaše zkušenosti!