Příběh Martiny: V jeho očích jsem poslušnou ženuškou, ale každou středu hřeším se svým milencem!

Příběh Martiny: V jeho očích jsem poslušnou ženuškou, ale každou středu hřeším se svým milencem!

Mylně se domnívá, že jsem dokonalou partnerkou ve všech směrech. Jenže, ani netuší, že každou středu trávím v milencově náruči a nechávám se rozmazlovat vším, co mi nabízí. Čtenářku Martinu tíží špatné svědomí, ale prostě si nemůže pomoct. Ona je chce mít oba dv


Mylně se domnívá, že jsem dokonalou partnerkou ve všech směrech. Jenže, ani netuší, že každou středu trávím v milencově náruči a nechávám se rozmazlovat vším, co mi nabízí. Čtenářku Martinu tíží špatné svědomí, ale prostě si nemůže pomoct. Ona je chce mít oba dva.

Začátek naší romance byl nádherný

ID-10046341

Pavla jsem si našla před více než pěti lety, a mě ani nenapadlo, že by se do mě chlap o sedmnáct roků starší mohl zamilovat, natožpak já do něj. Tak se přesně stalo a my spolu po roční známosti začali společně bydlet. První roky byly nádherné, v rámci financí jsme cestovali, zvelebovali si domeček a užívali si všechny benefity života ve dvou. Jenže ve chvíli, kdy Pavel začal toužit po dítěti, jsem si uvědomila, že já jeho touhu a přání nesdílím. A najednou mi začala v hlavě blikat kontrolka, přece celý život nezahodíš a nebudeš se starat o miminko. Pavel o dítěti mluvil čím dál častěji, smál se na malé dítka ve městě a snil o tom, až svého synka naučí jezdit na kole. On se shlédl v rodičovství, kdežto já chtěla objevovat svět, poznávat exotické destinace, zkrátka dál pokračovat v životě jaký jsme měli, akorát s tím rozdílem, že na dítě bych ještě nějaký ten rok počkala.

On chtěl dítě, já nikoliv aneb věkový rozdíl byl na scéně

Pavlův nátlak ale neustále zesiloval a já se cítila zahnána do kouta, v žádném případě jsem nechtěla tak užasného chlapa ztratit, ale ani jsem nechtěla být v nejkratší době těhotná. Domlouvala jsem mu, že ještě nějaký ten rok posečkáme, ale v jeho očích se zračila beznaděj a strach, přece jenom mu táhlo na čtyřicet.

Dal mi ultimátum a já místo přemýšlení skončila v baru s úžasným mužským

ID-10068901 Drahý odjel na čtrnáctidenní služební cestu a nechal mi doma ultimátum, buď budeme usilovat o miminko, nebo se rozejdeme. Na místo abych usilovně přemýšlela, jsem si zašla na skleničku do baru, kam jsem rozhodně chodit neměla. Právě tam, v sedm hodin večer, jsem poznala úžasného chlapa. Měl něco přes čtyřicet, právě se rozvedl, děti má dva týdny v měsíci ve střídavé péči a mezi námi to začalo pořádně jiskřit, než se Pavel vrátil, stihla jsem se dokonce s Davidem i vyspat. Místo toho, abych vzala rozum do hrsti a začala se těšit na mateřství, jsem si bezhlavě užívala rozkoše a adrenalinu plnými doušky, přesně tyto aspekty mi totiž dával David. Rozmazloval mě, chodili jsme do luxusních hotelů, wellness center a Pavlovi jsem zalhala, že dítě chci, ale moje ženství na to není připravené. I když samozřejmě po zdravotní stránce jsem naprosto v pořádku, já užívám antikoncepci a milý se dodnes trápí, proč ještě nejsem těhotná, když si užíváme sexu bez kondomu. Dodnes to táhnu s oběma, protože se nedokážu vzdát ani jednoho. Ve vašich očích budu za prospěchářku, co umí jenom brát, ale já si prostě nemůžu pomoct, vím, že mám vedle sebe skvělého chlapa, ale vábení v podobě románku s Davidem nemohu a ani nechci odolat. freedigitalphotos.net