Staňte se v očích muže neodolatelnou! Naše triky vám to zaručí!

Staňte se v očích muže neodolatelnou! Naše triky vám to zaručí!


Co takhle si konec léta zpříjemnit tím, že sympaťákovi od vedle, co na vás muže oči nechat, zamotáte hlavu! Kdoví třeba se z vašeho neškodného flirtování vyklube láska na dobu neurčitou, která neodejde s příchodem chladivého podzimu. Na tyto tipy totiž pánové slyší!

 

Vytáhněte se s odvahou a překvapte drzostí!

Pokud vyrážíte mezi lidi s chlapem, kterého byste si dokázala představit po svém boku, určitě neplaťte za tu, co sedí v koutě a souhlasně přikyvuje jenom z toho důvodu, že se chce mužskému zalíbit. Vezměte iniciativu do svých rukou, překvapte neotřelými nápady a vyrazte mu dech svádivou drzostí. Navrhněte mu, že zajdete do planetária, vzbuďte mu v něm soutěživost při výletu na kole, ukradněte mu polibek v nestřežený okamžik, nebo ho odzbrojte jiným, nevšedním prvkem, co vám vyvstane na mysli ve chvíli, kdy budete spolu.  

Ukažte mu, že sex s vámi bude na jedničku!

Nemyslíme tím, abyste po první schůzce skončili v peřinách, teda pokud si to oba viditelně nepřejete. V případě, že to chcete, není totiž co řešit. Už dávno totiž neplatí, že sex na prvním rande je tabu. V dnešní době není ničím překvapivým a rozhodně neplatí, že pak takový pár nemá žádné nadějné vyhlídky do budoucna. Naším tipem je však nápad níže. Poručte si pistáciový pohár, nebo palačinku s flambovaným banánem a karamelovou polevou a rozhodně se nijak nežinýrujte s tím, abyste působila dojmem, že s každým soustem počítáte kalorie. Užívejte si lahodnou chuť, pochvalte tu dobrotu a se svádivým pohledem mu nabídněte jednu vrchovatou lžičku. Přesně tak daný dotyčný pozná, že si umíte nejen užívat života plnými doušky, ale i sexu. A najednou máte připsáno hned několik plusových bodů k dobru!  

 

Ať mu s vámi cukají koutky!

„Jedno vám řeknu, když si má chlap vybrat, jestli se otočí za namyšlenou modelínou, co sice vypadá ukázkově, nebo za (ne)obyčejnou ženskou, co se směje na všechny světové strany a v očích ji nebesky jiskří, tak vám jako chlap zaručuji, že modelína bude mít smůlu. Holky, co se rády smějí, na ty je nejenom krásnej pohled, ale navíc s nimi i život stojí za to,“ vysvětluje Patrik. Tak, dámy, je to více než jasné, prostě se uvolněte a roztáhněte ústa v široký úsměv. To je totiž víc, než tuna make-upu.  

A ještě pár poznatků na závěr!

Napínejte ho. Buďte mazlivá, užívejte si jeho blízkost a pak mu vlepte pusu na rozloučenou. On se nebude moci dočkat pokračování. Pochvalte ho. Jen tak mu řekněte, že mu to sluší, že má dobrý vkus, nebo vyzvedněte jeho názor na diskutabilní téma. Milujte své tělo i své já. Drahý bude váš postoj zrcadlit.