Pánové nemusí vědět všechno aneb tohle si nechejte pro sebe!

Pánové nemusí vědět všechno aneb tohle si nechejte pro sebe!

Spokojený vztah to je přáním každé ženy, a aby tomu tak skutečně bylo, je potřeba nejenom zvládat umění komunikace, dělat kompromisy a vzájemně se překvapovat věcmi, co se nám zapíší do vzpomínek, ale v některých případech se navíc vyplatí dát si pusu na zámek. Které to jsou? Rozhodně čtěte dál!


Nevytahujte špínu (pravdu) na jeho rodinu

Nechápete, jak tak skvělého muže mohla vychovat ženská, která se chová naprosto nevhodně až vám to pije krev? Buďte ji vděčná za to, že je milý přesně takový, jaký je (přesně proto ho taky milujete) a všechny štiplavé řeči na partnerovu rodinu si uschovejte na klábosení s kamarádkou. Chlapi jsou na rodinu hákliví, a když na ni budete kydat slovní hnůj, byť sebevíc pravdivý, ve většině případů se potážete se zlou. Pokud se nebudete moci z rodinného setkání vyvléct, buďte příjemná, taktní a těšte se na to, že máte zase na dlouho splněno.

V sexu nevzpomínejte (nahlas) na talent vašeho expřítele!

Právě se o vás pokouší orgasmus a vy máte sto chutí milému říct, ať udělá přesně to, co vám pokaždé dělával bývalý? Nasměrovat ho klidně můžete, ale pozor, ať nechtěně nepřipojíte i informaci, že přesně tak to dělal před lety Petr, nebo „kéž by byl tvůj jazyk tak hbitý, jako Milanův.“ Tyto přebrepty si prostě jednou provždy zakážete.
A proč? Muži nechtějí být srovnáni s konkurencí, byť i s tou bývalou. Prostě to dělejte tak, abyste v něm zanechala pocit, že on je prostě ten nejlepší ze všech. Mužské ego je totiž kapánek citlivé.  

O vaši nákupní mánii taktně pomlčte!

Je to tak, chlapi prostě nemají pochopení, proč potřebujeme mít tolik párů lodiček, když jich v botníku ukrýváme hned několik desítek a toto pravidlo platí pro všechno, co my, ženy, prostě milujeme a tolik potřebujeme. Navíc nám do noty nahrává fakt, že pánové mají tak trochu slepotu, co se týká nových hadříků. A když se přece jen zeptá, jestli to není nové, stačí říct, že vám ve skříni leží už nějaký ten pátek. A tím to pro něj (i vás, co se týká vysvětlování) haslo!

A jak to mají čtenářky?

„Můj milý miluje domácí stravu, ale já jsem na vaření opravdu poleno. Ujíždí na koprové omáčce, kterou ale vůbec neumím, pokaždé když ji požaduje, musím zaúkolovat svoji máti. Prozatím se domnívá, že dělám tu nejlepší omáčku na světě,“ směje se Darina (33). Máme sice společné finance, ale na nezřízené utrácení jsem si pořídila účet zvlášť. Adam tak nevidí, že někdy se prostě nechám unést nákupní horečkou a pochvaluje si před chlapy, jak moc šetrná jsem k penězům. Ještěže neví,“ uzavírá Dáša (36).

 

 

 

freedigitalphotos.net