Stopněte nesmyslné očekávání: Ušetříte si nejen zklamání, ale i nějakou tu hádku!

Stopněte nesmyslné očekávání: Ušetříte si nejen zklamání, ale i nějakou tu hádku!


Každá žena si z romantických filmů i dívčích snů přináší do vztahu a partnerství nejedno romantické očekávání. Dřív nebo později ale většina z nás zjistí, že tak to v reálném soužití s mužem nechodí. Na tyto iluze zapomeňte nejlépe ihned!

Přeměním muže k obrazu svému! Zase chyba!

Pokud jdete do partnerství s vědomím toho, že si stejně mužského tak trochu převychováte, musíme vám sebrat naději. Ze začátku každý z nás ukazuje jen to nejlepší, proto se klidně může stát, že v první fázi vztahu se váš milý nechá přemluvit k tomu či onomu, obleče si košili jenom proto, že se vám líbí, ale po x letech v soužití se mu prostě nebude chtít dělat ústupky, váš tygr prostě v tomto (i jiném ohledu) zpohodlní. Tip: Když už chcete na svém muži něco změnit, dělejte to nenápadně. Nejlépe tak, že v něm vzbudíte dojem, že to co chcete vy je zároveň i jeho přáním. Pak dospějete k cíli bez toho, aniž by si na vás v hospodě na pivku mezi řečí stěžoval, že vy jste ta panovačná.

Chlap v hlavě kalendář prostě nenosí, i když by mohl!

Bylo by úžasné, kdyby pánové nikdy nezapomněli na důležité okamžiky týkající se naší osoby, nebo na data, jež byly a jsou pro náš vztah klíčové, ale co naplat, tak to prostě není. I když musíme upozornit, že světlé výjimky přece jenom existují, a to naprosto ve všem. Paměť jako slon v tomto ohledu nemají a tak se klidně může stát, že vaše narozeniny, výročí, nebo datum plánované akce s přáteli tak trochu (i více) zazdí.

Do hlavy vám nevidí aneb řekněte mu, co chcete!

Přála byste si, aby se vás při milování dotýkal na určitých partiích a místo toho se vykašlal na bolestivé tření vašeho klitorisu? Na nic nečekejte, protože byste se stejně nedočkala a sdělte mu, že k tomu abyste dospěla k vyvrcholení právě teď potřebujete jeho pustošivá ústa ve vašem klíně, nebo zpomalit v divokém tempu co se týká přirážení a nasadit to, klidnější a s mnohem intenzivnějšími průniky. Tento přístup mějte ve všem, co si představujete jinak!

Nebudeme se hádat kvůli maličkostem

Tak toto předsevzetí je sice krásné a hodno obdivu (pokud se vám jej podaří splnit), ale v mnoha případech toto přání opět vyjde naprázdno. Po čase, až se vaším vztahem prožene stereotyp, vás bude milý prudit tím, že nesklápí prkýnko, rozhazuje trenýrky po celém bytě a neslušně krká při (i po) jídle. Najednou vám nepřijde tak úžasně přitažlivý a vaše podráždění zvedne vlnu nevole a na hádku je zaděláno. Pak je na řadě ale udobřovací sex.