Jak svého ex úspěšně vymazat z hlavy? Víme!

Jak svého ex úspěšně vymazat z hlavy? Víme!


Rozešli jste se, protože to prostě dál nešlo, ale i přes všechny rozumné důvody, co vás dovedly k rozchodu, máte pocit, že na něj prostě nedokážete zapomenout? I když se vám to zdá právě teď nereálné, věřte tomu, že čas zacelí rány, které jste utržila a zase bude dobře. My vám ale i tak ukážeme návod, jak celý proces vedoucí k zapomnění urychlit.

Vymažte si na něj veškeré spojení!

Z paměti vašeho mobilního telefonu odstraňte jeho číslo (ano, i všechny sms), e-mailovou adresu hoďte do spamu, vymažte si ho z přátel na Facebooku a jiných sociálních sítí. Říkáte si, že je to stejně zbytečné, protože
i tak na něj prostě nezapomenete? Rozhodně to nebude hned, ale určitě vás jeho fotky a příspěvky, co by se dřív, či později objevily na Facebooku, nebudou trýznit. A co se týká smsek, tak pročítání těch starých, kdy jste byli ještě šťastní, rozhodně nedoporučujeme.

Všechny suvenýry z vašeho vztahu zničte, nebo schovejte z dohledu

Není zrovna dvakrát rozumné, abyste byla ve svém bytě obklopena věcmi, které ve vás budí vzpomínky na nádherné okamžiky, které jsou právě teď minulostí. Pokud je nechcete vyhodit, protože by vám to prostě mohlo přijít později líto, posbírejte energii a uschovejte všechny partnerské relikvie do krabice a tu položte na dno skříně nebo do špajzu na tu nejvyšší polici.

Zabavte se a rozhodně stopněte nudu!

Nechce se vám dělat vůbec nic, nejraději byste se zašila do postele s kyblíkem vanilkové zmrzliny a skleničkou Chardonnay a utrápila se pohledem na romantické komedie? Tak na tento přístup se vykašlete a raději zabavte svou mysl něčím, co vás naladí na lepší myšlenky. Pusťte se do kompletního gruntování, vymalujte stěnu v obýváku podle toho, jak jste si vysnila, začněte znovu chodit na zumbu, vypilujte si angličtinu na večerních kurzech, nebo si pořiďte chlupatého parťáka do nepohody. Péče o štěně vás vyvede z rozchodové deprese
a navíc se nebudete cítit tak osamělá.

Nevytloukejte klín klínem, pusťte slzy ven, nebo si zanadávejte!

Nemá cenu ihned po rozchodu běžet do náruče jiného muže, dejte si nějaký čas na rekonvalescenci
a regeneraci. Rozmazlujte samu sebe, odjeďte s kamarádkou na dovolenou, kupte si nový parfém a když na vás přijdou chmury, nebo ve vás nabobtná vztek, nechejte se unést emocemi. Slzy musí ven a navíc se o nich říká, že čistí duši. Podobně účinně tomu tak bude i v rámci nadávek.