Když vy jste ta hádavá a on na to s prominutím dlabe!

Když vy jste ta hádavá a on na to s prominutím dlabe!


„S Petrem spolu randíme už nějaký ten pátek a za tu hádavou u nás doma platím já. Petr je pohodář každým coulem, hádat se mu nechce a tak mě prostě nechá se vyhádat a spokojeně mé trojčení sleduje, což je pro mě ještě horší, než kdyby mi oponoval. Já bych se s ním s chutí ráda pohádala, ale on hádky prostě neuznává,“ vysvětluje temperamentní černovláska Adéla (29).

 

Dejte si pozor na peprná slova

Jasně, naštval vás a nejraději byste mu od plic řekla, co si o něm vlastně myslíte. Ale v tomto případě uberte
a šlápněte na brzdu. Pánové jsou na nadávky alergičtí a navíc těmito slovy ublížíte jedině sama sobě. V očích drahého automaticky klesnete a on horko těžko bude rozdýchávat, že jste ho označila právě takovým nevybíravým způsobem za úplnou prkotinu. „S Martinou byla legrace, hýřila energií a já se s ní nikdy nenudil, ale právě její temperament byl na vině tehdy, kdy si nešla pro sprosté nadávky daleko. Kvůli neumytému nádobí, nebo nevyhozeném koši jsem nasbíral tolik peprných přezdívek, že bych to na prstech jedné ruky nespočítal. Její slova mne mrzely a nemluvě o tom, že jsem jí nakonec zamával na rozločenou. Chápu, že emoce jsou někdy dost silné na to, aby člověk slovně přestřelil, ale já jsem si ji po tom všem už nemohl vážit,“ svěřuje se Daniel, co je aktuálně single.

 

Pokud vás něco naštvalo, zabolelo, nebo urazilo, ven s tím!

Nikdy mu nemůžete zapomenout, jak se zachoval na oslavě vaší babičky? A ví o tom vůbec? Je důležité, upozorňovat na okamžiky a situace, co se vás dotkly ve chvíli, kdy se dějí, nebo bezprostředně po nich. Nemá cenu si je tahat v mysli a za tři měsíce zpětně mu je omlátit o hlavu, když vás naštval s tím, že přišel o hodinu později, než sliboval a cestou se stihl zastavit na „jedno“. Takové hádky jsou k ničemu. Pokud chcete hrát uraženou, začněte hned!  

 

Máma mi říkala, že jsi k ničemu!

Hádáte se a vy mu ve víru emocí vpálíte do obličeje výtku, že jste si ho stejně neměla brát, protože vám máti říkala, že s takovým pitomcem to moc dlouhé trvání mít nebude? Zadržte, takové výlevy jsou k ničemu. To, co si myslí vaše matka je jedna věc, vy ale máte vztah mezi sebou. Tak raději taktně pomlčte. Akorát tím znásobíte možné riziko, že svoji tchyni bude nesnášet ještě víc.