Proč pít z lahví od Zing Anything?

Proč pít z lahví od Zing Anything?

Milé dokonalé, měli jsme tu možnost vyzkoušet pro Vás lahve od firmy zinganything. Zing Anything vám přináší nový způsob, jak vnést přirozenou chuť a vůni do vašich nápojů a jídel. 


 

Aqua Zinger a Citrus Zinger dodá vodě chuť a cennou přírodní složku z ovoce, bylin a zeleniny. Se Salad Zinger vytvoříte chutné zálivky do salátů a marinády. Díky olejům nebo octům dodáte vlastní chuť. Produkty Zing Anything jsou přírodní alternativou umělých dochucovadel, cukru, umělých příchutí a barviv.

Se Zing Anything a přírodními surovinami děláte dobře svému zdraví, životnímu prostředí i vaší peněžence. Ať v kanceláři, při sportu, ve škole nebo na cestách – Zing Anything je vždy správná volba. 11960012_723715954440003_914361206115612615_n

Já vyzkoušela Citrus Zinger, protože miluju vodu s citronem, a to hlavně po probuzení, kdy se snažím každé ráno vypít velkou sklenici teplé vody s vymačkaným citronem. A občas se mi nechce nebo pospíchám do práce a tohle je skvělá volba…navíc je to velice snadné a chutné a hlavně i pro přípravu v kanceláři, na cvičení, perfektní na cestování nebo jen tak při procházce městem. cz_123   Je to nejjednodušší způsob, jak smíchat šťávu s vodou. Vždy po ruce k výrobě různých citrusových limonád. Citrus Zinger je určen pro použití všech citrusových plodů jako citron, limetka, pomeranč nebo mandarinky, ale i jahody a jiné ovoce. Užijte si zdravou šťávu citrusových plodů a pociťte sílu slunce v lahvi. Navíc, jeden kousek citronu (polovina citronu) mi stačil pro tři doplnění vodou a voda byla stále svěží a kyselá :-)

11219419_689193644558901_6831066461045246126_n

A proč bych Vám lahev Citrus Zing doporučila -snadné nošení pomocí otvoru na víku -velký průměr pro snadné plnění kostkami ledu -spodní díl je z plastů bez BPA/EA složek -snadno se čistí a opakovaně používá -odšťavňovač lze jednoduše vyndat -a hlavně!!
Voda báječně chutná po ovoci.

Navíc jsou to opravdu krásné a designové kousky. 

Můžete se přesvědčit na instagramu "zinganythingcz" kde najdete spoustu fotek od přibývajících zinganything nadšenců nebo přímo na webu zing-anything.cz či FB www.facebook.com/zinganythingcz?fref=ts  .