Kosmetické salony Dermacol - za nás určitě ANO!!

Kosmetické salony Dermacol - za nás určitě ANO!!

Dnes pro Vás máme TIP nejen na kosmetiku Dermacol, ale také na jejich nově otevřené kosmetické salony. Já osobně jsem navštívila ten v Praze, v Palladiu. Nesmírně jsem se těšila na 1,5 h relaxu a také na to, až se mi někdo postará o pleť, protože tohle trochu zanedbávám.


 

Celá natěšená (i s trochou obav, přeci jenom z minulosti jsem ne vždy byla spokojená s kosmetikou a odcházela celá v rozpacích nebo min. se zarudlým obličejem, který byl někdy ještě v horším stavu, než před procedurou…) jsem dorazila na domluvený čas a jakmile jsem vstoupila do prodejny, byla jsem v úžasu! Ty barvy, ty produkty, to sladění… prostě nádhera!!! Ujala se mne slečna Aneta a po krátké domluvě jsem už ležela na pohodlném křesle a nechala se hýčkat. Dohodly jsme se na kompletním ošetření pleti Hyaluron Therapy plus. Proběhlo odlíčení, vyčištění pleti diamantovou mikrodermabrazí, úprava obočí a neuvěřitelná masáž jak obličeje, tak i dekoltu a navíc i mikromasáž očního okolí.

Následovala pleťová maska a odpočinek za velice příjemné hudby. To vše samozřejmě s produkty Dermacol.

sensitive-milk_4071a_1-large hyaluron-mask-large              

A co bylo použito za přípravky? -čištění pleti Sensitive cleansing milk and toner -přípravky v ošetření byly všechno Hyaluron therapy (maska na pleť, maska na oční okolí, oční krém) -pleťový krém ve variantě tónovacího krému -pudr Invisible fixing powder -tvářenka Blush and Illuminator

Protože jsem večer ještě pokračovala dál, domluvily jsme se i na lehkém přelíčení. Poprvé jsem odcházela spokojená, a to jak s procedurou, tak i s velmi milou paní kosmetičkou, která nejen úžasně vypadala, ale byla velmi ochotná a šikovná.

IMG_2207

 

Neodolala jsem, a některé výrobky musela ihned i zakoupit a jako bonus jsem k nákupu dostala i vzorečky zdarma, takže celkový dojem opravdu úžasný!

Více informací o kosmetice Dermacol a salonech na www.dermacol.cz