Peplum dostane i vás

Peplum dostane i vás

Co je to peplum? Pokud jste se s tímto názvem setkala poprvé, jedná se o sukně, šaty či top „ochucený“ krásným volánkem, který zvýrazní boky a zeštíhlí pas. Jedinečné doplnění outfitu si oblíbilo široké spektrum žen po celém světě. Mezi ně patří i známé osobnos


Co je to peplum?

Pokud jste se s tímto názvem setkala poprvé, jedná se o sukně, šaty či top „ochucený“ krásným volánkem, který zvýrazní boky a zeštíhlí pas. Jedinečné doplnění outfitu si oblíbilo široké spektrum žen po celém světě. Mezi ně patří i známé osobnosti jako například Kate Middleton, Jennifer Aniston, Beyonce, Emma Stone, Michelle Williams a mnoho dalších.

Čtěte také: Trend na vysokých platformách

Jak se peplum nosí?

Právě díky zvýrazněným bokům je nutné vybírat správný vršek. Pokud jej chcete doplnit elegantním sáčkem, vybírejte taková, která mají vycpaná ramena. Ideálním řešením je také top s holými rameny. Uhlazenost je u peplum sukní na prvním místě, proto noste jednoduché halenky a košile vždy zastrčené dovnitř sukně, jinak peplum nevynikne.

Doplňky

Není třeba si dlouze lámat hlavu nad třešničkou, kterou byste celý model doplnila. Peplum, ať už na šatech či sukni, mluví samo za sebe a je třeba mu nechat prostor. Proto jej zkombinujte s vhodnou barvou obuvi a kabelky a dál si nelamte hlavu. Nic dalšího výrazného k němu není třeba.

Čtěte také: Trendy v účesech podle celebrit

Peplum sukně nás provedou létem i podzimem

Peplum sukně i šaty hrají na ty správné struny návrhářům a proto budou velkým módním hitem i na podzim. Nebojte se tedy, že již sukně dostatečně nevyužijete, právě naopak. Pokud si i vy zamilujete tento nový styl, zjistíte že peplum návrháři šijí pro všechny příležitosti. Stačí si jen vybrat.

Text: Jana Čechová