Trend na vysokých platformách

Trend na vysokých platformách

Co to vlastně je? Boty na celoplošné platformě -klínku už se pomalu vyrovnávají v oblíbenosti botám s klasickými podpatky – je to proto, že jsou mnohem pohodlnější pro balancování rovnováhy, ačkoli jsou stejně vysoké nebo dokonce vyšší. Ženy menšího vzrůstu si je zam


Co to vlastně je?

Boty na celoplošné platformě -klínku už se pomalu vyrovnávají v oblíbenosti botám s klasickými podpatky – je to proto, že jsou mnohem pohodlnější pro balancování rovnováhy, ačkoli jsou stejně vysoké nebo dokonce vyšší. Ženy menšího vzrůstu si je zamilovaly kvůli snadně přidané výšce. A letní móda platformám přeje více než jindy. Můžete jimi doplnit jak plážový outfit, tak i večerní šaty.

Trend na vysokých platformách

Čtěte také: Pohodlné podpatky?

Pohodlí nadevše

Boty na klínku mohou být také vhodnou alternativou pro vaše malé slečny, které by rády zkusily nosit podpatky. Jakkoli jsou ale klínky a široké podrážky pohodlné, nesmíme se v žádném případě přecenit – balancování ani na nich není ze začátku žádná legrace. Nadmíru vysoké platformy také nepůsobí na běžné nošení příliš pěkně a některé modely mohou působit trochu lacině, proto dávejte při výběru dobrý pozor.

Trend na vysokých platformách

I boty s podpatky ale mohou mít platformu – tu pod špičkou. Ta zajišťuje menší sklon nohy a tím pádem i pohodlnější a méně bolestivou chůzi.

Čtěte také: Módní NEJ: Zajímavosti ze světa bot!

Trendy léta

Botkám na klínku už propadla nejedna celebrita, oblíbit si je můžete i vy! Letní trendy vybízí k rozverným zářivým barvám a vzorům, sandálky z uplétaných copánků i originálního vázání. Na večerní nošení nezapomeňte na elegantnější lodičky s otevřenou špičkou.

Trend na vysokých platformách

Na obrázcích jsou boty, které si můžete pořídit například v obchodech H&M, ZARA, Bershka a HuManic.

Máte už v botníky krásné platformy? Jak se vám nosí? Líbí se vám nový trend v obuvi? Podělte se o svůj názor s námi i ostatními čtenářkami!

Text: Natalie K.