Trendy v účesech podle celebrit

Trendy v účesech podle celebrit

Takové účesy mají i některé hvězdy a jejich vlasy způsobují po celém světě doslova šílenství. Napodobit klasický účes mnohých celebrit se snaží ženy snad odjakživa. Podívejme se tedy společně na několik z nich. Marylin Monroe Elegantní a svůdné lokýnky rámujíc


Takové účesy mají i některé hvězdy a jejich vlasy způsobují po celém světě doslova šílenství.

Napodobit klasický účes mnohých celebrit se snaží ženy snad odjakživa. Podívejme se tedy společně na několik z nich.

Marylin Monroe

Marylin Monroe

Elegantní a svůdné lokýnky rámující obličej, to je účes, který proslavila herečka a módní ikona Marylin Monroe. Je poměrně složitý na úpravu, ale ve své době způsobil naprostý boom. V tomto videotutoriálu se můžete podívat, jak se proměnit v Marylin ( alespoň co se vlasů týče).

Jennifer AnistonJennifer Aniston

Nestárnoucí herečka Jennifer Aniston, kterou můžete znát třeba ze seriálu Přátelé, zase přinesla do účesových trendů vlasy rovné jako hřebíky. Pro dosažení dokonale hladkých vlasů rámujících obličej vystavujeme dobrovolně vlasy horoucím žehličkám a fénům, a proto je potřeba o ně pečovat ochrannými spreji a maskami.

Čtěte také: Chraňte své vlasy před horkem

Anna Wintour

Známý a obdivovaný sestřih neméně známé a obdivované Anny Wintour, šéfredaktorky Vogue, je dalším trendy a často napodobovaným účesem. Svěží, elegantní a strohé mikádo se sice nehodí ke všem typům obličeje, ale rozhodně působí draze a udržovaně.

Taylor SwiftTaylor Swift

Mladá americká country zpěvačka TaylorSwift zase přinesla do kadeřnických salonů žádost o dokonalé lokny. Romantické vlny a prosvětlené pramínky v blond vlasech působí žensky, jemně a mladistvě.

Čtěte také: Jak hubnou celebrity?

Lady Gaga & Katy Perry

Obávaná, milovaná i nenáviděná kontroverzní zpěvačka Lady Gaga přidala k ledově rovným vlasům Jennifer Aniston ještě stejně strohou ofinku a stejně jako její kolegyně Katy Perry přidala do palety barev i ty nejšílenější a nejzářivější. Mnoho mladých fanynek následovalo jejich příkladu a tak už na ulici nejsou vzácností modré, růžové nebo fialové vlasy.

Emma WatsonEmma Watson

Za jedním z nejnovějších módních hnutí v účesech stojí britská herečka Emma Watson. Ta se na oslavu zakončení série Harryho Pottera, ve které ztvárnila čarodějku Hermionu, nechala ostříhat na kluka. Tolik jí to ale sušelo, že se z jejího sestřihu stal okamžitě hit.

Text a foto: Natalie K.