Outfitový koktejl

Outfitový koktejl

Dochází-li Vám v polovině léta inspirace, vyrazte s kamarádkou do kavárny na koktejl. Ovocné koktejly jsou totiž výborným příkladem míchání barviček, které bychom mohli zakomponovat do správně šťavnatého letního outfitu. Mátově zelená Mátově zelená je letos velmi tr


Dochází-li Vám v polovině léta inspirace, vyrazte s kamarádkou do kavárny na koktejl. Ovocné koktejly jsou totiž výborným příkladem míchání barviček, které bychom mohli zakomponovat do správně šťavnatého letního outfitu.

Mátově zelenáOutfitový koktejl

Mátově zelená je letos velmi trendy, proto se nebojte rozzářit svůj outfit jemnou pastelovou nebo sytě zářivou zeleno-tyrkysovou barvou. V kombinaci s azurově modrou, šedou, stříbrnou a bílou bude působit velmi elegantně. Čtěte také: Trendy sukně na léto 2012

Mango červená

Kombinace červené oranžové a růžové je dost odvážná, a přece když se spojí v jednu jasnou barvu, symbolizuje krásné letní slunečné odpoledne. Teplé barvičky jako je třeba tahle je dobré kombinovat s hnědými pásky, zlatými a korálkovými doplňky a bohémskými potisky.

Outfitový koktejlMandarinkově oranžová

Oranžová je perfektní barvou pro léto – je svěží, je výrazná a je veselá. Bohémsky mandarinková je letošním hitem, takže na ni nezapomínejte! Čtěte také: Co si pořídit na letošní dovolenou

Limetky a citrony

Žlutá a limetkově zelená jsou barvy pro ty nejodvážnější z nás, ale když už se do nich pustíte, jsou neodolatelné! V letních žlutých šatech s limetkovou kabelkou vás rozhodně nikdo nepřehlédne.

Višňová vášeňOutfitový koktejl

Tmavá, višňově červená je krásnou večerní barvou. V kombinaci s bílými i černými kousky bude vždycky vypadat skvěle a slavnostně. Čtěte také: Jaké prádlo na léto?

Nebojte se colorblockingu

Míchejte barvičky dohromady! Užívejte si zbytku léta a pohrajte si se svými outfity. Inspiraci najdete i u nás v galerii. Text: Natalie K.