Je malý penis problém?

Je malý penis problém?

Potkala jste toho pravého, leč má o něco menší penis, než je průměr, na který jste zvyklá? Nevíte si rady? Nemusíte se hned rozcházet.


Malý penis = malé sebevědomí

Muži s menším pohlavním ústrojím mají obvykle i slabší sebevědomí, než ti, kterým příroda nadělila o pár centimetrů víc. Pravděpodobně se také setkali s nepříznivými ovacemi na jejich vlastní chloubu a to ničemu nepřidá. Začněte tedy tím, pokud máte svého milence ráda, že si odpustíte veškeré obličeje, poznámky
a znuděné vzdychání. Nejenom, že to ničemu nepřispěje, ale do puntíku zkazí i sebemenší zbytky hezkých chvil.

Vybírejte ty správné polohy

Co se týče sexuálních poloh, vybírejte takové, u kterých budete mít větší jistotu, že penis nebude vyklouzávat. Tzn. veškeré polohy, kdy máte nohy semknuté u sebe. Pochva tak pevněji obejme penis a tím spíš se ve vás udrží. Počínaje polohou, kdy ležíte na zádech a nohy máte zvednuté nahoru ke stropu, nebo přitažené k hrudníku konče polohami zezadu i z boku, ovšem nezapomínejte, čím blíže jsou stehna u sebe, tím lepší požitek pro oba partnery.

Sexuální pomůcky vyřeší kdejaký problém

Pomoci si samozřejmě můžete i prostřednictvím sexuálních pomůcek. Nástavce, silikonové kroužky, ale také návleky pro zvětšení a zesílení penisu vám dopřejí potřebnou rozkoš. Vše se pohybuje od 300,-Kč do 1000,-Kč a není od věci vyzkoušet více možností, abyste sama nejlépe zjistila, co vám vyhovuje. Stejně tak se nebojte zapojit vibrujícího kamaráda, ostatně orgasmus vám šikovný partner může dopřát různými způsoby, jen mu nezapomeňte sdělit, jak to vlastně máte ráda.

Mluvte, mluvte a mluvte!

Jistě se ale shodneme, že základem úspěchu je snaha, píle a především komunikace se svým protějškem.
A konec konců na velikosti penisu není postaven celý smysl bytí, nebo si snad myslíte opak? Podělte se s námi o své názory a zkušenosti v diskuzi.

 

 

 

 

 

Text: Jana Čechová