Sex s ex partnerem

Sex s ex partnerem

Říká se, že stará láska nerezaví, ale také se říká, že nevstoupíme dvakrát do stejné řeky. A teď babo raď a vyber si, co je lepší.


Pokud se dva lidé rozcházejí, znamená to, že ve vztahu nefunguje několik věcí a k nim se z 99% řadí i sex. Pokud nefungoval dřív, jak by mohl nyní?

 

Lepší je se nevracet

Sex s EX pro vás může být bolestivějšínež si vůbec chcete přiznat. Nejeden partnerský poradce říká, že bychom se k EX partnerům vracet neměli. Je to jako chůze nad propastí. Nejvíce pro ty, kteří byli ve vztahu více citově zainteresovaní a ještě si nestihli sami v sobě udělat dostatečný pořádek a za rozchodem zamést.

 

Nelitujte

Pokud už se však do takové situace dostanete a užijete si nádherného milování s někým, s kým jste si dřív byli tak blízcí, uvědomte si, že litovat zpětně je zbytečné. Čas se vrátit nedá, proto se dívejte pouze před sebe. Pokuste se neobnovovat staré city a nehledejte za jedním postelovým setkáním, znovuzrození již rozpadlého vztahu.

 

Chraňte sama sebe

Bývalý partner se vám po milostné aférce nemusí už nikdy ozvat, nebo vás bude kontaktovat jen za účelem sexu. Rozmyslete si, zda to pro vás má nějaký smysl a vidinu budoucnosti, zda není přeci jen lepší definitivně uzavřít kapitolu, která již před nějakou dobou skončila a jít dál.

 

Chraňte sama sebe před dalším zbytečným zklamáním. Za rohem na vás může čekat „ten pravý“, tak proč se zaobírat někým s kým vám to nevyšlo?!

Jak jste na tom vy? Obnovili jste starou lásku pomocí sexuálních setkání? Jak celá situace dopadla? Napište nám do diskuze.

 

 

 

 

 

Text: Jana Čechová
Foto: pixabay.com