Stylové džíny, které vám budou slušet

Pokud stojíme před šatníkem a váháme co si obléct, často sáhneme právě po džínách, ke kterým sladíme téměř cokoliv. Jaké rifle jsou IN a jaké padnou právě vám? Potisky, potisky a zase potisky Džíny s potisky obklopily svět tak rychle, jako čistá rána z nebes. Pokud m


Pokud stojíme před šatníkem a váháme co si obléct, často sáhneme právě po džínách, ke kterým sladíme téměř cokoliv. Jaké rifle jsou IN a jaké padnou právě vám?

Stylové džíny, které vám budou slušet

Potisky, potisky a zase potisky

Džíny s potisky obklopily svět tak rychle, jako čistá rána z nebes. Pokud máte ráda výstřednější, nebo také můžeme říct zajímavější motivy, budou potisky to pravé ořechové i pro vás. Mezi nejprodávanější patří zvířecí vzory, květiny a proužky. Čím více budou rifle připomínat malířské plátno, tím lépe.

Čtěte také: Šaty ve kterých se budete cítit božsky

Stylové džíny, které vám budou slušetVe stylu 70.let

Zvonáče jsou zpět. Potkalo nás dlouhé období, kdy bylo těžší sehnat nejvděčnější střih džínsů, který vůbec existuje. Krize je zažehnána a rifle 70.let jsou opět na trhu. S vysokým i nízkým pasem, padnou všem druhům postav a zakryjí nedostatky na bříšku, bokách, ale také díky rozšířeným nohavicím utajíte větší lýtka.

Čtěte také: S pastelovou barvou za opravdovou panenku

Skinny džínyStylové džíny, které vám budou slušet

Do třetice všeho dobrého. Nesmíme zapomenout na skinny džíny. U těch je důležité zvážit, zda si je můžeme dovolit. Upnuté nohavice a špatně posazené kapsy opticky zvětšují zadeček. Proto vybírejte takové, ve kterých se budete cítit opravdu dobře. Výrazným páskem a středně velkými kapsami můžete šikovně rozbít dojem širšího pozadí.

I skinny džíny seženete v barevných motivech, stačí si jen vybrat.

Text: Jana Čechová