Jak jsem vyzkoušela Blue laser energy wave!

Jak jsem vyzkoušela Blue laser energy wave!

Tomlazeni1uto proceduru nabízí Salon estetické péče Ronia, a v Praze má dvě pobočky. Já vyzkoušela studio v Jámě. Jak jsem se dozvěděla, tento přístroj byl uveden na trh v roce 2014 a to v Kanadě. Je určený pro neinvazivní lipolýzu a facelift s modrým laserem. Jedná se o revoluční metodu určenou pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla, redukci tukových buněk a kompletní facelifting.


 

Přístroj má tři samostatné hlavice (sondy):

sonda pro odstranění tukových buněk a celulitidy sonda pro facelift obličeje, krku a dekoltu sonda pro ošetření očního okolí a odstranění estetických nedostatků (jizvičky, akné, strie, atd,) Já měla tu možnost, vyzkoušet za Vás facelift a také ošetření očního okolí. Po celou dobu se o mne starala velice milá a příjemná paní, která mi vše průběžně vysvětlovala.

Při samotném ošetření přístroj (na základě patentu) kombinuje tři technologie najednou:

Cílené vakuové sání: Dokonale napne pokožku a ochranná vrstva kůže (epidermis) je proto zeštíhlená a propustí vice účinné energie. Tím mimo jiné dochází i k zasažení tukových buněk, které by při běžném ošetření zůstaly nedotčeny (pouze v dobře prokrvených tkáních mohou být uložené tuky odbourávány).

Bipolární medicinská radiofrekvence: Zahřívá dermis a tukovou tkáň a slouží jako výborný podpůrný efekt modrému laseru. Sofistikovaným a současným působením těchto technologií dochází z výraznější a především rychlejším výsledkům.

Blue laser: Modrý laser přitom proniká pokožkou a otvírá póry tukových buněk. Laser o vlnové délce 650 nm s kombinací energie bipolární radiofrekvence proniká hluboko do pojivové tkáně. Dochází k okamžitému nárůstu okysličení buněk, při dokonalé izolaci ošetřovaného místa. Modrý laser je tak naprosto dokonale zacílen na tukové buňky, které účinně rozkládá a díky vakuové technologii je schopen velké penetrace. Přístroj působí blahodárně na část pokožky dermis, kde radiofrekvenční zahřívání způsobuje napínání a regeneraci kolagenových vláken a světelná laserová energie, která je vstřebávána na buněčné úrovni do organismu způsobuje syntézu nových kolagenových vláken, přístroj tedy kromě odbourávání tuků působí i na lifting pokožky (odstranění vrásek).   ocniCelá procedura trvala asi 40 minut, a vše bylo naprosto profesionální fa hlavně také příjemné. Moje pleť byla po té výrazně hladší a pružnější. Pro větší efekt se samozřejmě doporučují min. 3 ošetření a pak je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingem.

 

Více informací o proceduře, ceník a také přehled všech služeb na www.salonronia.cz