Bioderma - Jak to všechno začalo

Kůže je "ekosystém". Pokožka  žije a dýchá, v určitém prostředí  a čase se mění a vyvíjí. Měli bychom ji naučit přirozeně žít, a ne ji vylepšovat. Jean-NoëlThorel  pracoval  ruku-v-ruce s většinou významných odborníků na pokožku a také s biology, kteří ob


Bioderma - Jak to všechno začaloKůže je "ekosystém". Pokožka  žije a dýchá, v určitém prostředí  a čase se mění a vyvíjí. Měli bychom ji naučit přirozeně žít, a ne ji vylepšovat. Jean-NoëlThorel  pracoval  ruku-v-ruce s většinou významných odborníků na pokožku a také s biology, kteří objevovali  významné molekuly a postupy umožňující biometrické akce. A tak je to až dodnes.

Víc jak 30 let zlepšování

Laboratoire Dermatologique BIODERMA, se sídlem v Lyonu, ve Francii, v úzké spolupráci s dermatology  a renomovanými výzkumnými centry (CNRS, INSERM, CHU, univerzitami, …) vyvíjejí a uvádějí na trh dermato-kosmetické výrobky, určené na lékařské doporučení.

BIODERMA považuje inovaci za svůj základní zájem a věnuje na ní významný podíl svých prostředků, aby Vám mohla každoročně přinášet ty nejkvalitnější kosmetické produkty pro Vaši pleť.

Hvězdné produktyBioderma - Jak to všechno začalo

Bioderma Vám přináší inovované produkty, které zaujaly nenahraditelné místo na kosmetickém trhu. Bioderma  jako první přinesla na celosvětový trh koncept micelární vody a připravila hvězdný produkt Sensibio H20 .Tento produkt vyvolal revoluci v odličování . Používají ji k odličovaní nejlepší světoví vizážisti , modelky a celebrity. Na příklad bychom mohli uvést zpěvačku Kylie Minogue , která si bez micelární vody Sensibio H20 neumí představit žádné vystoupení. Bioderma je také průkopníkem ve fotoprotekci a vyvinula patent buněčné BIO-ochrany. Tato  aktivní složka na sluneční ochranu,  brání dlouhotrvajícímu ničivému účinku při vystavení se škodlivému UV záření . Právě sluneční řada Photoderm zaručuje tisícovkám spokojených klientů spolehlivou ochranu v době krásných letních dnů a doprovází  vás po celém světě na vašich dovolených.

Výroba

Samotná továrna  na vaše oblíbené krémy se nachází v městě Aix En Provence ve Francii. Každoročně se tu vyprodukuje velké množství kosmetických produktů, které jsou distribuované do 70 zemí  světa. V továrně se musí dodržovat přísné bezpečnostní a hygienické normy. Každý produkt je pečlivě kontrolovaný i po samotné výrobě. Laboratoire Bioderma netestuje svoje produkty na zvířatech, produkty se testují na umělém kožním tkanivu. BIODERMA se stala první nezávislou  laboratoří na francouzském trhu.

"Pro všechny kožní projevy  BIODERMA nabízí biologické řešení podporou buňečného metabolizmu. Biologieve službách dermatologie se stala inovativním způsobem vývoje produktů pro pleť. "