Když ženy promluví: Letošní léto patřilo lásce!

Když ženy promluví: Letošní léto patřilo lásce!


Prázdniny jsou prosyceny nejenom sluncem, dobrou náladou, ale jak to tak vypadá i láskou a právě ta jde ruku v ruce s kolegyní erotikou. Pojďme společně zavzpomínat na bezstarostné léto. Trojice žen se s námi neváhala podělit o zážitky, které jsou opravdu záviděníhodné, nebo snad ne? 

Jana (28): Na chalupě v horách jsem ztratila srdce…

Celý červenec jsem strávila s dětmi v dřevěném srubu v Alpách. Na venkovské zábavě, kam jsem vyrazila v tradičním dirdlu, jsem potkala pohodáře každým coulem Hanse. Nebyl to sice vyloženě můj typ, ale oslovil mne natolik, že se asi za tři týdny stěhuji i s tříletým Péťou a roční Adélkou do Švýcarska. Doma sice všichni namítají, že je to jenom letní romance a já budu dřív, než skončí podzim zpátky, ale já pevně doufám, že se z prázdninového románku vyklube láska snad už napořád. Dodneška mám v živé paměti nádherné milování na alpské louce.

Karolína (33): Africké safari, nebe plné hvězd a čokoládový průvodce k tomu!

Můj drahý mi k narozeninám naložil dovolenou v Keni, na kterou jsem se nakonec vyrazila s máti. Podnikatelské aktivity mu bohužel nedovolily opustit civilizované České a ztratit se v africké savaně. A nakonec já jsem tomu ráda, jinak bych si z cesty nedovezla tak hříšný suvenýr. Součástí zájezdu bylo třídenní safari spolu s noclehem v přírodním parku Tsavo, kde na nás čekalo ubytování v autentickém africkém stylu. Přímo z balkonu jsme měly výhled na uměle vybudované napajedla, ke kterým v noci přicházely zebry, antilopy a žirafy. Náš průvodce Brandon – milý, vysoký a urostlý čokoládový sympaťák se mnou flirtoval snad neustále, a tak se asi není čemu divit, že jsem mu poslední noc podlehla. Milovali jsme se v jeho průvodcovském domečku přímo na terase, odkud se nám naskytl nejenom výhled na hvězdnou oblohu, kde mou nevěru sledoval úchvatný úplněk, ale k tomu všemu nám nádhernou kulisu dokreslovaly noční zvuky přírody. Na přírodu v Keni a místní muže nedám dopustit a příští rok se právě sem plánuji vrátit.

Patricie (39): Zjistila jsem, že zakázané ovoce chutná na jedničku…

Asi by se ode mě očekávalo, že budu mít rozum a že jako vdaná ženská budu stát u plotny a žít tak nějak nudně. Jenomže to bych nebyla já, abych si přestala užívat života, když je tak krátký a přitom plný nečekaných momentů. Zahořela jsem láskou k prošedivělému mužskému, co nudou musel podle mého odejít do předčasného důchodu. Po mém boku ale září a já s ním, drahému jsem napovídala, že vyrážím s nejlepším kamarádkou Kamilou k moři, což o to, že se mnou jel Kamil. Bojím, že jsem zašla příliš daleko a za pár chvil tvrdě narazím, ale zatím si létám na obláčku lásky hodně vysoko. Konečně vím, že život ve všech barvách duhy je jednoduše nádherný.