Zdi, které vás budou inspirovat

Příroda  domů Máte ráda přírodu? Květiny, stromy, parky, lesy a zahrady? Pak neváhejte a přineste si kus milované zeleně přímo do vaší ložnice. K dostání je obrovská spousta různých druhů nálepek na zdi, které můžete kombinovat dle vašeho vkusu a fantazie. Větev magnol


Zdi, které vás budou inspirovatPříroda  domů

Máte ráda přírodu? Květiny, stromy, parky, lesy a zahrady? Pak neváhejte a přineste si kus milované zeleně přímo do vaší ložnice. K dostání je obrovská spousta různých druhů nálepek na zdi, které můžete kombinovat dle vašeho vkusu a fantazie. Větev magnolie klenoucí se nad postelí, máky či tulipány rostoucí z podlahy, palmy a břízy, to vše můžete mít.  Nezapomeňte ale, že všeho moc škodí a také že móda velí světlým, nenápadným barvám, kontrastujícím nějakému výraznému doplňku (jako například stěnové květiny).

Tip: Pokud se na to cítíte, není nic lepšího na odreagování a dobrý pocit, než staré známé „udělej si sám“. 

Čtěte také: Dětský nábytek má mít barvy a vtip

Inspirující motta a kolážeZdi, které vás budou inspirovat

Chcete-li, aby byla výzdoba čelní zdi více osobní, či inspirující, zvolte svoje oblíbené motto. Vylepení nebo natisknutí věty, která vás nějakým způsobem zasáhla, je nyní velmi žádaným prvkem moderní bytové architektury. Zajímavým, originálním a neotřelým nápadem je i vytvoření geometrické koláže z fotografií, ať už osobních nebo pohlednicových, fotek z akcí nebo fotek měst a přírody, obrázků a vzkazů. Můžete je vytvarovat do tvaru srdce, které bude připomínat krásné zážitky s vaším partnerem, nebo také prostě do tří čtverců. Jediné, co k tomutu potřebujete, jsou obrázky a velká dávka fantazie.

Čtěte také: Nábytek pro letošní rok

Zdi, které vás budou inspirovatDekorace z poliček

Že bez knihy neusnete? Nebo máte ráda různé vonné svíčky, krabice a fotoalba v ložnici? Vyrazte na nákupy obyčejných jednoduchých deskových poliček. Jejich rozmístění po celé či omezené ploše stěny může nejen ozvláštnit a zkrášlit vaši ložnici, ale také může vytvořit praktické místo k ukládání věcí, bez kterých se neobejdete. Můžete se tak i zbavit nočních stolků, na které bytový design v poslední době zanevřel.

Text a foto: Natalie K.