Co o ženách prozradí jejich prsa? Víme to!

Co o ženách prozradí jejich prsa? Víme to!

Prsa. Ta nikdy neomrzí. Ženské výstřihy se skloňují ve všech pádech a situacích. Muži údajně preferují melouny před lentilkami pod kobercem. Souvisí to s tím, že čím menší prsa máte, tím horší jste v posteli? Přemýšlela jste někdy nad tím, co na vás může proz


Prsa. Ta nikdy neomrzí. Ženské výstřihy se skloňují ve všech pádech a situacích. Muži údajně preferují melouny před lentilkami pod kobercem. Souvisí to s tím, že čím menší prsa máte, tím horší jste v posteli? woman examining breast mastopathy or cancer Přemýšlela jste někdy nad tím, co na vás může prozradit velikost vašeho vlastního poprsí? Prý v něm muži vyčtou jaká jste v posteli i to, jaký charakter se ve vás skrývá. A do jaké kategorie patříte vy?  

Lentilky pod kobercem

Do této kategorie patří ty z vás, ke kterým příroda zrovna milosrdná nebyla. Co však ženám s poprsím jako lentilky pod kobercem schází v podprsence, přebývá jim v hlavě! Tyto ženy jsou velmi inteligentní, lstivé a dokáží se skvěle rozhodovat. V posteli je to ale krapet horší. Dlouho trvá, než muž milování s touto dámou přijde na kloub. Jen s tím pravým bude uvolněná a vášnivá, jinak to bude bída s nouzí.

Švestičky a rajčátka

Kategorie druhá hází do jednoho pytle ženy, jejichž chlouby se vejdou do sklenky na víno. Ženy s poprsím velikosti švestky jsou společenské, v kolektivu velmi oblíbené a nemají problém s novým seznámením. V milování nejsou náročné a ke spokojenosti jim stačí málo. V posteli jsou často poddajné a mužům ustupují. Jsou to vlastně takové Anastacie z 50 Odstínů šedi.  

Jablíčka a hruštičky

Pokud máte trojky prsa, jste prý ctižádostivá, nezávislá, smyslná a velmi náročná. Spoléháte se jen sama na sebe a jste náruživá. V ložnici jste dračice a sex s vámi je zkrátka dobrodružství. Těžko se však uspokojují vaše potřeby a vaše vášeň je nezkrotná. Pozor na to, ať svého partnera nespálíte!  

Melouny

Ať už vám velká prsa nadělila sama příroda, nebo vám k nim dopomohly zázraky chirurgie, je s nimi kříž. Koukni na ty melouny...Proč já nemám taky takové...Velká prsa zkrátka přitahují pozornost, a to nejen mužských očí. Většina mužů má od žen-prsatek velká očekávání. Představují si totiž scény z filmů pro dospělé, kdy si s nimi málem vymlátíte i zuby. Opak je však pravdou. Obdařené dámičky jsou v posteli zakřiknuté chudinky, než dračice. Do kalhotek si pouští jen muže, se kterými si dokáží představit budoucnost. Cesta do jejich postele zkrátka vede přes jejich srdce, s čímž však muži nepočítají. Umějí prodat svou ženskost, ale když má přijít na věc, tak skutek utek!   Jak velká prsa máte vy? A co si vůbec myslíte, sedí tyhle vzorce, nebo je to jenom pitomost vymyšlená zhrzenými milenci u piva?