Jaké prádlo na léto?

Sexy stahovačky To už ale není třeba, zapomeňte na fádní barvy, stahovací prádlo může být i opravdu sexy a navíc s romantickými vzory květin a s krajkami. Korzety, kalhotky a podprsenky v bílé a jemně pastelové barvě s motivem květin dokonale vytvarují ženské křivky a zdů


Sexy stahovačky

To už ale není třeba, zapomeňte na fádní barvy, stahovací prádlo může být i opravdu sexy a navíc s romantickými vzory květin a s krajkami. Korzety, kalhotky a podprsenky v bílé a jemně pastelové barvě s motivem květin dokonale vytvarují ženské křivky a zdůrazní přednosti těla každé ženy.

Jaké prádlo na léto?

Čtěte také: Sexy tělo díky správné podprsence!

Intimissimi

S opravdu nádhernou kolekcí spodního prádla přichází i známá  italská značka Intimissimi. V andělsky krásném spodním prádle této značky se nechala vyfotit ruská modelka Tatyana Mityushina.  Focení probíhalo ve prosluněné ovocné zahradě na italské Sicíli a vzory zelených lístků na prádle evokují nepřetržitý kontakt s přírodou a uvolněný životní styl bez omezení.

Jaké prádlo na léto?Prádlo pro muže a pro nevěsty

Součástí kolekce je také prádlo určené nevěstám - pro jejich nejkrásnější den Intimissimi přichází i se specialním prádlem v tradiční sněhově bílé a luxusním hedvábí s krajkami zdobené kamínkem. Pokud navštívíte jeden z butiké této značky, můžete udělat radost i svému partnerovi, Intimissimi totiž myslí i na muže a nabízí široký výběr pohodlnéhon a kvalitního  spodního prádla. 

Čtěte také: Co všechno můžete udělat pro svá prsa?

Nejnovější módní trendy

Podprsenky - polstrovaný pruhJaké prádlo na léto?

Jemně polstrovaná podprsenka, tvarovaná tak aby jemně nadzvedla jen to nejdůležitější, efekt je dokonalý.

Balconettové poprsenky

Podprsenka, nemá klasický „trojúhelníkový tvar”, ale spíše pulkruhový, ramínka vycházejí až z krajů tesně u kostic a často bývají odnímatelná.Tyto podprsenky jsou vhodné do hlubších výstřihů, k šatům a dávají vyniknout dokonalému kulatému tvaru prsou.

Čtěte také: Prsa: jako slunce, jablka či pomeranče. Jak jim pomoci, aby nedopadla jako pytle na hady?

Jaké prádlo na léto?Kalhotky s vysokým pásem

Tyto kalhotky jsou velmi sexy, lichotí především baculatěším postavám a v neposlední řadě jsou velmi velmi pohodlné!

Čtěte také: Jaká prsa se líbí mužům?

Brazilky

Klasická tanga nebo i mírně nohavičkové kalhotky, které mají šev uprostřed a dávají tak viniknout tvaru zadečku.

Text: Jordanka Jirásková

Foto: Intimissimi