Jak si udržet svou vysněnou váhu

Jak si udržet svou vysněnou váhu

Nesmíte usnout na vavřínech Ačkoli vám okolí ke shozené váze gratuluje a vy se cítíte po zhubnutí do plavek skvěle, neznamená to, že teď můžete začít dohánět všechny odříkané dobroty! Samozřejmě je dobré se trochu odměnit, ale smažák s tatarkou a hranolky vám dlouho


Nesmíte usnout na vavřínech

Jak si udržet svou vysněnou váhuAčkoli vám okolí ke shozené váze gratuluje a vy se cítíte po zhubnutí do plavek skvěle, neznamená to, že teď můžete začít dohánět všechny odříkané dobroty! Samozřejmě je dobré se trochu odměnit, ale smažák s tatarkou a hranolky vám dlouho štíhlou postavu nenechají. Proto se nenechte unést a uchlácholit výsledky a dále si udržujte pevnou vůli a píli.

Čtěte také: Hubněte snáz se zdravou přípravou pokrmů

Čtěte také: Když kila nejdou dolů

 

 

 

 

Zdravá strava je základ i když zrovna Jak si udržet svou vysněnou váhunehubnete

Recepty na zdravá, snadná a přitom velmi chutná jídla můžete najít v kuchařkách i tady na dokonalazena.cz, proto nezapomeňte na vyváženost stravy a její energetickou hodnotu.

 

 

 

 

Čtěte také: Jablko vám pomůže udržet si štíhlou linii

Jak si udržet svou vysněnou váhuZaznamenávejte, počítejte, srovnávejte

K udržení zdravého jídelníčku a správné váhy vám mohou dopomoci on-line kalkulačky a tabulky energetických hodnot, tam potom můžete každý den vybrat z široké nabídky jídel ta, která jste snědla a budete si snadno moci pohlídat, jestli náhodou nepřekračujete doporučené množství. Pokud ano, pak si počet nadbytečných kcal (kilokalorií) někam zaznamenejte a zkuste toto množství energie pohybem zase shodit.

Sport a pohyb i v horkém počasí

Nejméně třikrát týdně zasvěťte půlhodinku nějakému pohybu. Ať už jde o jogging, ježdění na kole, aerobic, zumba nebo plavání, udržujte svoje svaly v kondici. To nejenom pomůže udržet vaši aktuální figuru ale také zlepší vaše fyzické zdraví.

Jak si udržet svou vysněnou váhu

Text a foto: Natalie K.