Ideál krásy. Jak podle obyčejných lidí v dnešní době vypadá?

Ideál krásy. Jak podle obyčejných lidí v dnešní době vypadá?

Muži milují prsaté blondýnky. Ženy zase mají rádi pekáče buchet na břiše. Dokonalou ženu vidí jinak žena a jinak muž. Stejně tak se názory rozcházejí v pohledech na ideálního muže. Jak žena touží vypadat a jak si přeje muž, aby vypadala? A jak by měl vypadat muž, aby byl


Muži milují prsaté blondýnky. Ženy zase mají rádi pekáče buchet na břiše. Dokonalou ženu vidí jinak žena a jinak muž. Stejně tak se názory rozcházejí v pohledech na ideálního muže. Jak žena touží vypadat a jak si přeje muž, aby vypadala? A jak by měl vypadat muž, aby byl pro ženu dokonalý? perfect-face-collage Dokonalá žena ani muž vlastně reálně neexistuje. Každá z částí pro nás dokonalého těla totiž patří někomu jinému. Postava modelky, úsměv herečky, pekáč buchet sportovce. Ideální tělo pokaždé vypadá jinak, protože preference se mění a pokaždé jsou v kurzu jiné typy modelek a modelů, hereček a herců. Jak tedy vypadá současný ideál krásy? A shodnou se ženy a muži alespoň částečně?  

Ideální žena

Podle nejnovějších výzkumů ideální žena má tvář Cary Delevigne, vlasy Kate Middleton, boky Emmy Watson, břicho Gwyneth Paltrow, prsa Jennifer Aniston a nohy až do nebe jako Elle Macpherson. S ženským ideálem se muži ale příliš neztotožňují. Raději by tvář Megan Fox a vlasy  Scarlett Johansson. Ideální prsa podle většiny mužů má Kim Kardashian. Boky nemusí být tak útlé, jak si myslíme my, ženy, ideální jsou podle opačného pohlaví ty od Kelly Brook. Nohy své lásky by si pak přáli takové, jako má Rosie Huntigton-Whiteley.  

Ideální muž

Dokonalý muž má podle ženy obličej Jamieho Dornana, rozcuch ve vlasech jako Harry Styles a nenápadné svaly Brada Pitta. Hrudník a břicho by něžné pohlaví bralo od Davida Gandyho. Nejlepší nohy jsou pak ty Davida Backhama. Muži by raději tvář Davida Backhama, kárátký sestřih Brada Pitta a svaly jako Hugh Jackman. Tělo by si pak nejraději vypůjčili od Ryana Goslinga. Jediné na čem se ženy a muži shodnou je fakt, že nejlepší nohy mají fotbalisté. Zatímco ženy by si ale vzaly ty Backhamovi, muži by raději nohy Franka Lamparda.  

Zpátky na zem. Zapomeňte na blondýnky, velká prsa a svaly!

Když si odmyslíme známe herečky a modelky, všeobecně muži nejvíce touží po brunetkách. Nejoblíbenější barva očí je modrá a prsa muži raději menší. Pokud jste si tedy myslela, že muži milují prsaté blondýnky, jste na omylu! Co se profesí týče, máte vyhráno pokud pracujete ve zdravotnictví. Z povahových vlastností je pak pro muže nejdůležitější starostlivost, péče a pracovitost. Taková partnerka totiž vytvoří příjemné zázemí a potenciálně bude dobrou matkou. Naopak ideální muž vůbec nemusí mít svaly, většina žen naopak preferuje menší pivní bříško. Nejatraktivnější jsou pak podle žen modroocí a tmavovlasí muži. Ideální muž pracuje v kanceláři a doma má psíka.  

Jak z toho ven?

Ženy se stále snaží líbit mužům, ale přitom nevědí, jaké ženy se jim líbí. Snaží se tak vlastně přiblížit jakémusi ideálu krásy, který si vytvořily ve své hlavě. Ženy si myslí, že musí být co nejštíhlejší, aby byly považované za krásné. Muži zase kvůli tomu tráví hodiny v posilovně. Výsledkem všeho pak je, že se muži a ženy neshodnou snad vůbec v ničem. Smiřte se zkrátka s tím, že dokonalost neexistuje a ideální muž či žena je takový, který vás bude milovat takovou, jaká jste.   A jak vypadá ideální tělo podle vás? Jaké vlasy, tvář či boky má? A jak vypadá váš mužský ideál?