Banány v bikinách

Trsy oblíbených banánů Chiquita můžete nyní zakoupit v jedinečném prémiovém balení s páskou. Díky minimalistickému obalu, který odobně jako bikiny ukrývá jen to nejnutnější, si můžete banány důkladně prohlédnout a ještě se  dozvíte řadu užitečných informací o v


Trsy oblíbených banánů Chiquita můžete nyní zakoupit v jedinečném prémiovém balení s páskou. Díky minimalistickému obalu, který odobně jako bikiny ukrývá jen to nejnutnější, si můžete banány důkladně prohlédnout a ještě se  dozvíte řadu užitečných informací o výživových hodnotách. 

Chiquita banány 

Banány patří k nejoblíbenějším druhům ovoce a jejich chuť nás provází již od malička. Není tedy divu, že se k nim s oblibou vracíme i v dospělosti. Banány Chiquita k nám nyní přicházejí v originálním balení, které v obchodech jasně rozeznáte od ostatních. Papírový proužek na banánových trsech vám poskytne informace o obsažených minerálních látkách a vitaminech a na rozdíl od ovoce z igelitových sáčků budou vždy vypadat čerstvě a lákavě. S unikátním banánovým balením Chiquita nikdy nebudete kupovat zajíce v pytli a vyberete si ovoce přesně podle svého přání.

Ať už koupíte banánové trsy Chiquita pro svou rodinu nebo třeba jako originální dárek pro přátele, jistě se nepotážete se zlou. Děti si zdravě pochutnají a dospělí ocení značkovou kvalitu banánů „v dárkovém“ balení.  Navíc všechny banánové farmy společnosti Chiquita splňují velmi přísná ekologická a společenská kritéria organizace Aliance deštných pralesů. Skvěle si pochutnáte a ještě budete mít dobrý pocit, že vaše banány Chiquita byly vypěstovány s respektem k přírodě i lidem.

Trsy banánů Chiquita v originálním balení zakoupíte pouze v síti řetězců Kaufland. Více informací o banánech Chiquita a místech prodeje se dozvíte na www.chiquita.cz.