Letos bez šortek ani ránu!

Co je na nich jiného než loni? Perfektní střihy, lehké materiály, barvy. Díky tomu šortky nevyužijete jen na letních festivalech, ale můžete si je bez obav vzít klidně i na pracovní oběd. Čtěte také: Trendy bikiny na léto 2012 Módní návrháři zcela opustili od kdysi tolik o


Co je na nich jiného než loni? Perfektní střihy, lehké materiály, barvy. Díky tomu šortky nevyužijete jen na letních festivalech, ale můžete si je bez obav vzít klidně i na pracovní oběd.

Čtěte také: Trendy bikiny na léto 2012

Módní návrháři zcela opustili od kdysi tolik oblíbené džínoviny. Ptáte se proč? Džínovina je nepohyblivá, špatně se Letos bez šortek ani ránu!přizpůsobuje a vůbec není levná. Naproti tomu hedvábí, bavlna nebo dokonce i kůže umí přesně kopírovat křivky ženského těla. Takže džínové šortky schovejte na dno skříně a vyrazte na nákupy.

Z čeho vybírat?

Záleží vždy na tom, který materiál je pro vás nejpříjemnější. Pokud si potrpíte na detaily, inspirujte se kolekcí od Versace, ve které najdete šortky perfektně ozdobené.

Pokud jste spíš sportovní typ, nezapomínejte na hladké textury a světlé barvy. Dámám ze kanceláře zase padnou delší bermudy s puky, které dodají vašemu outfitu na eleganci.

Letos bez šortek ani ránu!

Zdroj: extrakrasa.cz