Květinové vzory k jaru patří

Květinové vzory jsou zpět Květinové vzory nejsou úplnou novinkou, již několik letních sezón si našly velké oblíbení u mnoha návrhářských firem a stejně tak je tomu i letos. Od decentních, velmi nenápadných květinových doplňků, nebo kousků oblečení, kde naleznete jednu č


Květinové vzory k jaru patříKvětinové vzory jsou zpět

Květinové vzory nejsou úplnou novinkou, již několik letních sezón si našly velké oblíbení u mnoha návrhářských firem a stejně tak je tomu i letos. Od decentních, velmi nenápadných květinových doplňků, nebo kousků oblečení, kde naleznete jednu či dvě menší květinky si můžete zvolit i aplikace velmi pestré, barevné a kytkami obsypané od hlavy až k patě.

Čtěte také: Jarní kabátky jsou tu

Květiny můžete nosit nejen na šatech, tričkách, tunikách, sukních a kalhotách, ale také na obuvi, kabelkách, punčocháčích a špercích. Tento vzor je opravdu romantický, svěží a omladí vás. Mohou si jej dovolit všechny věkové skupiny, kytky padnou opravdu všem.

S kombinacemi velmi zlehkaKvětinové vzory k jaru patří

Není vhodné kombinovat více vzorů dohromady. Pokud jste si oblíbila kalhoty poseté růžemi, pak zvolte jednoduchý top, nejlépe jednobarevný. Kombinace například s lučním kvítím by nemusela vypadat úplně nejlépe.

Přírodní barvy vám budou slušet

Perličkou nakonec jsou barvy použité na podklad pod květinami. Nejčastěji najdete přírodní barvy jako bílá, béžová a olivová, které jsou navíc hitem letošního léta. Nezapomínejte se ohlížet i na své křivky, štíhlejší dámy si mohou dovolit větší vzory, zatímco baculky by měly volit spíše menší, decentnější, aby ještě více nezvýrazňovaly neoblíbené partie.

Čtěte také: Barevné jarní doplňky

Květinové vzory k jaru patří

Pořiďte si květiny do svého šatníků, zvýrazní vaši ženskost a budete sexy!

Text: Jana Čechová