Květinové vzory k jaru patří

Květinové vzory k jaru patří


Květinové vzory jsou zpět

Květinové vzory nejsou úplnou novinkou, již několik letních sezón si našly velké oblíbení u mnoha návrhářských firem a stejně tak je tomu i letos. Od decentních, velmi nenápadných květinových doplňků, nebo kousků oblečení, kde naleznete jednu či dvě menší květinky si můžete zvolit i aplikace velmi pestré, barevné a kytkami obsypané od hlavy až k patě.

Květiny můžete nosit nejen na šatech, tričkách, tunikách, sukních a kalhotách, ale také na obuvi, kabelkách, punčocháčích a špercích. Tento vzor je opravdu romantický, svěží a omladí vás. Mohou si jej dovolit všechny věkové skupiny, kytky padnou opravdu všem.

Není vhodné kombinovat více vzorů dohromady. Pokud jste si oblíbila kalhoty poseté růžemi, pak zvolte jednoduchý top, nejlépe jednobarevný. Kombinace například s lučním kvítím by nemusela vypadat úplně nejlépe.

Přírodní barvy vám budou slušet

Perličkou nakonec jsou barvy použité na podklad pod květinami. Nejčastěji najdete přírodní barvy jako bílá, béžová a olivová, které jsou navíc hitem letošního léta. Nezapomínejte se ohlížet i na své křivky, štíhlejší dámy si mohou dovolit větší vzory, zatímco baculky by měly volit spíše menší, decentnější, aby ještě více nezvýrazňovaly neoblíbené partie.

 

Pořiďte si květiny do svého šatníků, zvýrazní vaši ženskost a budete sexy!

 

 

 

 

 

Text: Jana Čechová