Krásná do plavek

Hubněte s rozumem Nepouštějte se bez rozmyslu do drastických diet! Ty vám uspokojivé výsledky rozhodně nezaručí. Spíše se dostaví známý jo-jo efekt, nebo si kvůli nedostatku živin narušíte funkce organismu. Důležité je zajistit tělu dostatek potřebných látek. Proto je kla


Hubněte s rozumem

Nepouštějte se bez rozmyslu do drastických diet! Ty vám uspokojivé výsledky rozhodně nezaručí. Spíše se dostaví známý jo-jo efekt, nebo si kvůli nedostatku živin narušíte funkce organismu.
Důležité je zajistit tělu dostatek potřebných látek. Proto je kladen takový důraz na vyváženou stravu.

Krásná do plavek

Základní pravidla úspěchu

Zařaďte do svého jídelníčku zeleninu a ovoce. Jídlo, byť jen malou svačinku, si dopřejte skutečně alespoň pětkrát denně. A v žádném případě nezapomínejte dodržovat pitný režim!

Pokud chcete vidět výsledky svého snažení ještě o něco rychleji, vyzkoušejte přípravky na hubnutí. Ovšem doporučujeme pouze ty na přírodní bázi, které vhodným způsobem stimulují metabolismus k rychlejšímu spalování tuků.

Krásná do plavekPevná postava

Ruku v ruce s hubnutím jde i formování postavy. To by mělo být dlouhodobou činností, ve které nepolevíte, ani když dosáhnete kýženého cíle. Zcela nezbytné je zařadit do svého denního programu pohyb. Ze začátku postačí svižné procházky. Později přidejte běh, jízdu na kole, nebo in-linech, či třeba plavání.

Pro krásu pokožky

Zhubnout vždy nestačí. Strašákem mnoha žen je dobře známá celulitida. Boj s ní bývá skutečně velmi obtížný. Ale nevzdávejte to!
Na celulitidu platí voda. Samozřejmostí by měl být dostatečný přísun tekutin po celý den. Výborné výsledky přinášejí vodní sporty, například vodní aerobic, ale i obyčejné plavání. Ve vašem snažení vám pomohou přípravky proti celulitidě, ale opět platí, že byste měla vybírat spíše přírodní produkty. Pokožku můžete krásně zpevnit i doma – střídáním teplé a studené vody při sprchování.