Umělý ratan a hliník v sobě snoubí pohodlí i moderní design

Výborné vlastnosti kovu i umělého ratanu tvoří z tohoto nábytku bezúdržbové vybavení, které na své majitele neklade téměř žádné nároky na péči. Díky nízké hmotnosti je možné oba typy nábytku velmi snadno přenášet z místa na místo. Hodí se především pro ty, kdo


Výborné vlastnosti kovu i umělého ratanu tvoří z tohoto nábytku bezúdržbové vybavení, které na své majitele neklade téměř žádné nároky na péči. Díky nízké hmotnosti je možné oba typy nábytku velmi snadno přenášet z místa na místo. Hodí se především pro ty, kdo chtějí mít na své terase nebo zahradě elegantní kus zahradního nábytku, který splňuje vysoké požadavky na design i kvalitu.

 

Hliníkový outfit nábytku sluší


Hliníkový zahradní nábytek je velmi odolný vůči všem povětrnostním vlivům, takže vyhovuje těm, kteří se chtějí vyhnout zdlouhavé údržbě. Hliník totiž nevyžaduje žádnou speciální péči, nevadí mu déšť, sluníčko ani vítr, hravě si poradí se všemi vlivy středoevropského podnebí.

Vybírejte takový nábytek, který bude opravdu pohodlný a na vaší terase či zahradě se bude pěkně vyjímat.

 Vybírejte takový nábytek, který bude opravdu pohodlný a na vaší terase či zahradě se bude pěkně vyjímat.

 

Díky posezení v hliníkovém zahradním nábytku zjistíte, že hliník není jen kus chladného kovu, ale výborný společník pro pohodlný odpočinek a příjemný relax. 

 

Umělý ratan je synonymem elegance

Stejně jako hliníkový zahradní nábytek se oblibě těší také umělý ratanový nábytek. Moderní tvary křesel a stolů i jejich plynulé linie vytvářejí z tohoto nábytku dokonalou součást zahrady, terasy nebo zimní zahrady, kam tento typ nábytku fantasticky zapadne. Umělý ratan je stejně jako hliník téměř bezúdržbovým materiálem, takže péče o něj zabere minimum času.

 

Protože nábytek má sloužit především pro odpočinek, vybírejte ten, který bude opravdu pohodlný a na vaší terase či zahradě se bude pěkně vyjímat. Samozřejmě však musí mít i vysokou užitnou hodnotu. Alu křesla by měla být polohovatelná, abyste se při posezení cítili příjemně, a jistě oceníte, když jejich součástí budou i područky pro ruce. Zjistěte také, zda se hliníková křesla dají skládat na sebe. V případě uskladňování nábytku tak ušetříte místo. Při nákupu nábytku z umělého ratanu zjistěte, zda je v ceně křesla polstrování. Velmi pohodlná jsou i bez něj, komfort při posezení však ještě zvyšují.